Sludinājumi Pilsēta Vēsture Vienoti Latvijai Pasākumi Izglītība un kultūra Pašvaldība Kontakti

Sabiedrība un deputāti izsaka savu viedokli par Baložu iespējamo atvienošanos no Ķekavas novada

 

BALOŽI CĪNĀS PAR NEATKARĪBU - 11.DECEMBRA PIKETS PIE SAEIMAS NAMA

 

Pateicamies visiem iedzīvotājiem, kas drēgnajā un aukstajā 11.decembra dienā spēja atrast laiku un atbalstīja Baložu cīņu par neatkarību. Pateicoties JŪSU atbalstam, Saeima atlika reformas jautājuma izskatīšanu līdz 18.decembrim(ceturtdien).

Pateicamies tiem Saeimas deputātiem, kas uzklausīja un sadzirdēja piketētājus, jo pateicoties Jums mēs ceram uz pārejo Saeimas deputātu sirdsapziņu, balsojot par  Baložu patstāvības saglabāšanu.

 

Ņemot vērā jau paveikto, bet to, ka Saeima vēl līdz galam nav izpratusi apvienošanas rezultātus, aicinām visiem būt aktīviem un piedalīties iespējamā plānotajā PIKETĀ PAR BALOŽU NEATKARĪBU 18.decembrī PIE SAEIMAS NAMA Jēkaba ielā 11 no pulksten 8.30 – līdz uzvarai! 

AUTOBUSS UZ PIKETU

 

NO BALOŽIEM 7.30

NO TITURGAS 7.40

PAR PAPILDUS REISIEM INFORMĒSIM

 

JŪSU ATBALST IR NEPIECIEŠAMS!

 

 

AICINĀM JŪS PARAKSTĪTIES PRET BALOŽU IEKĻAUŠANU ĶEKAVAS NOVADĀ, JO BALOŽU PILSĒTA IR IZPILDIJUSI VISU NOTEIKUMUS, LAI TIKTU IZVEIDOTS TITURGAS NOVADS

 

PARAKSTĪTIES IR IESPĒJAMS

 

BALOŽU PILSĒTAS DOMĒ, BALOŽU KULTŪARAS NAMĀ, BALOŽU BIBLOTEKĀ, BALOŽU VIDUSKOLĀ, PI „AVOTIŅŠ”, BALOŽU KOMUNĀLAJĀ SAIMNIECĪBĀ, „JAUNAJĀ VEIKALĀ”.

 

11.DECEMBRA PIKETS PIE SAEIMAS NAMA (foto)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Baloži pilnībā atbilst noteiktajiem novada izveidošanas kritērijiem un ir spējīga patstāvīgi attīstīties

  • uz doto brīdi Baložos deklarēti 5352 iedzīvotāji (>4000)
  • 2 centri – Titurga > 2000 iedz. un Baloži > 2000 iedz.
  • katru gadu veicam maksājumus Pašvaldību finanšu izlīdzināšanas fonds (PFIF) , 2008.g. - Ls 574 000 (UZTURAM CITAS PAŠVALDĪBAS)
  • novembra domes sēdē ir apstiprināts pašvaldības teritorijas attīstības plāns 2008.-2020.g., kas veidots kā patstāvīgas nevis satelītpašvaldības attīstības plāns,
  • Baložiem ir izstrādāti (un tuvākajā laikā izstrādājami) projekti, kas būtiski pašvaldības attīstībai (ūdenssaimniecības rekonstrukcija,  sporta centra un skolas piebūves būvniecība, abus centrus savienojoša  gājēju-veloceliņa izbūve, skvēru un laukumu rekonstrukcija, ielu rekonstrukcijas projektu izstrāde un realizācija, PII piebūves 2-4 grupām projekta izstrāde u.c.), kā realizācija piespiedu apvienošanas gadījumā var tikt apdraudēta.
  • Baložiem ar Ķekavas pagastu pašreiz nav un tuvākajā nākotnē nav paredzēti kopēji projekti, kas būtu priekšnoteikums pašvaldību apvienošanai kopējā novadā, nav arī kopējas infrastruktūras. 
  • Baložu iedzīvotāju plūsma absolūtā pārsvarā notiek virzienā Baloži-Rīga-Baloži, nevis Baloži –Ķekava-Baloži,
  • bez apvienošanās procesa skaidra ekonomiska pamatojuma un garantēta iedzīvotāju apkalpošanas līmeņa paaugstināšanas (šis modelis pats par sevi neko negarantē), nav mērķtiecīgi tērēt līdzekļus šī procesa administratīvajam un juridiskajam nodrošinājumam.      

 

Julijs 2020
POTCPSS
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© 2009 www.balozipilseta.lv. Visas tiesības aizsargātas

Top.LV
eXTReMe Tracker