Sludinājumi Pilsēta Vēsture Vienoti Latvijai Pasākumi Izglītība un kultūra Pašvaldība Kontakti

Šajā sadaļā tiks izvietoti iedzīvotāju un uzņēmēju sludinājumi.

Sludinājumu paziņojumi saskaņojami e-pastā:  balozipilseta@inbox.lv

# # #
ZAĻUMBALLE BALOŽOS
"ĢIMENE SĀKAS NO DIVI"
 
Pateicoties šuņu īpašnieku un motobraucēju pašaizliedzīgajam darbam, šopavasar "Jāņu pļaviņa" ir atguvusi bijušo krāšņumu. Lielās talkas laikā tika nojaukts vecais deju placis un nu tiek gaidīti jauni pasākumi un aktivitātes. Kā pierādījums tam ir vēlme šajā vietā iedibināt jaunus, šajā pusē vēl nesvinētus svētkus starp mātes dienu un bērnu aizsardzības dienu - "ĢIMEŅU svētku dienu". Šo ideju piedāvaja iedzīvotāji, kad tiekoties ar patreizējo novada vadību Baložu kultūras namā tika konstatēts, ka iepriekš svinētie svētki ir noniecināti, bet jaunie pasākumi pārvērtušies par masveida dzeršanu un izvirtībām. Mēs savukārt centīsimies iedzīvotājiem radīt daudz jauku mirkļu, un vadībai parādīt svētku svinēšanas trdīcijas šajpusē, jo pieredze jau ir. Lai prieku izjustu visi baložnieki, tad tiem, kas netiks uz Jāņu pļaviņu, varēs bērnu prieku gūt pie Jaunā veikala Baložos. No 25.maija plkst. 11.oo līdz 26.maija plkst. 3.oo paredzēti nepārtraukti pārsteigumi un izpriecas ne tikai p[ieaugušajiem, bet arī pašiem mazākajiem. Pasākuma laikā darbosies bufete. Vairāk informācijas afišās>>.
 

# # #

Baložos notiks Muzikālo rotaļu nodarbības 1,5-4 gadu veciem bērniņiem, kas sākot ar šodienu notiek Baložu kultūras namā (sk. pielikumā).

Cits nekas tik maziem bērniņiem Baložos nav pieejams. Diemžēl uz pirmo nodarbību bija ieradušies tikai 2 bērniņi, tādēļ lūgums vecākiem pieteikties un apmeklēt šīs nodarbības.

# # #

SIA „DAEG” turpina darbību projektu vadības, enerģētikas,  energoefektivitātes un vides aizsardzības jomā ar mērķi sniegt pakalpojumus klientiem, kas vēlas piesaistīt Eiropas Savienības finanšu resursus un sakārtot visu nepieciešamo dokumentāciju līdzekļu piesaistei.

Tuvojas jaunais 2011/2012. gada apkures periods, kad jautājumi par energoefektivitāti siltumapgādē un elektroapgādē, iespējamajām renovācijas alternatīvām, ēku siltumtehniskais stāvoklis un citi kļūst  īpaši svarīgi.

Detalizētāk par uzņēmumu un piedāvātajiem  pakalpojumiem var uzzināt www.energoefektivitate.com

# # #

Pārdodam skaldītu, jauktu lapu un skuju koku malku!

Varam piedāvāt arī sagarumot  pēc Jūsu izmēra!

Tel.: 29476184

# # #

Vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs "Baloži" aicina jaunus, atraktīvus dalībniekus.

 

 

# # #

"Rāmavas delikateses" atver jaunu veikalu Baložos, Smilšu ielā 9

 

# # #

Kalnakroga senlaiku gadatirgus

Gadatirgus kā agrāk bez ķīnas precēm ,bet tikai tas ,kas radīts ar paša rokām .
Ķekavā ir daudz uzņēmīgu un radīt varošu cilvēku ,kuri savas amata prasmes var parādīt arī citiem – un tieši bērniem.
Gadatirga norisi vadīs Raitis Sirmanis.  Ir apstiprinājuši dalību Mājas Zoo , LGK,  amatnieki u.t.t.
Atbildīgās personas Andris un Vieneta Garozas
Tel 29154253.
 
 
 
 
 
# # #
Nu, cienījamie iedzīvotāji, dodamies misijā aizstāvēt SAVU KULTŪRU!
Reportāža par pasākumu noteikti sekos.

Atziņa par Baložu kultūras namu 6.04.2011. Četras dienas pēc puča un dienu pirms piketa.

 

Pašvaldība sapulces - piketa organizēšanu ir saskaņojusi pie Ķekavas kultūras nama.
Gaidām visus aktīvos iedzīvotājus.
Aicinām atbalstītājus neiesaistīties strīdos un novērotājiem nemēģināt saspīlēt situāciju
 
 

Pikets Ķekavā

Ikvienam, kamēr vien viņš nerīkojas prettiesiski, ir neatņemamas tiesības paust publiski savu viedokli, lai arī cik nepieņemams daudziem tas liktos. Un varai tas ir jānodrošina. Jānis Pleps  (Jurista vārds Nr.11 (658) Otrdiena, 2011. gada 15. marts)

Lielākais sabiedrības protesta pasākums Ķekavas novada vēsturē.
Sapulce - pikets Ķekavā!
gaidām atbalstītājus 7.aprīlī plkst. 18.00 pie Ķekavas domes
Organizatori aizstāvēs sapulces dalībnieku tiesības!
 
Pašvaldībā pieteikta iedzīvotāju sapulce-pikets ar mērķi vērst sabiedrības attieksmi pret novada domes un Kultūras aģentūras ieceri reorganizēt kultūras namus un attieksmi pret kultūras darbiniekiem.
Pasākums notiks 2011.gada 7.aprīlī no plkst. 18.00 līdz 20.00 autostāvvietā iepretī Ķekavas novada domes ieejai Gaismas ielā 19 k.9, Ķekavā, Ķekavas novadā.
Lai sekmētu pasākuma netraucētu norisi pasākuma laikā ierobežos autotransporta novietošanu stāvlaukumā un novirzīs satiksmi, kura varētu būt gar domes ieeju un nodrošinās ar pašvaldības policijas patruļu un nepieļaut citu personu provokācijas.
Sapulce – pikets tiek organizēta pamatojoties uz iedzīvotāju akciju pret Ķekavas novada domes 31. marta ārkārtas sēdes lēmumu reorganizēt atsevišķas novada kultūras iestādes un 2. aprīļa incidentu Baložu kultūras namā. Iedzīvotāji ir pauduši apņēmību veikt šo akciju 7.aprīlī. 
 
# # #
 
Pēc kārtējās Ķekavas novada domes sēdes, kurā domes priekšsēdētājs nepārtraukti centās deputātiem "aizbāzt" mutes un ilgstoši ignorē mūsu deputātu brīdinājumus un ierosinājumus, Ķekavas novada domes opozīcijas deputātu frakcija "Savam Novadam" 24.02.2011. pieņēma lēmumu:
 
Lai izskaidrotu sabiedrībai patieso situācijau Ķekavas novadā un censtos novērst apdraudējumu pašvaldības veiksmīgai attīstībai
2011. gada martā organizēt tikšanos ar novada iedzīvotājiem un preses konferenci ar preses un televīzijas piesaistīšanu.

# # #

JAUNUMS!
Ceļojums ciklā Ražots Latvijā!
Piedāvājums Jūsu klases Pavasara ekskursijai
 
Interesanti, garšīgi un veselīgi!

Jauns piedzīvojums visiem zinātkārajiem un veselīga uztura piekritējiem! (skatīt vairāk>>)

SKAISTO SKATU AĢENTŪRA ,Kungu iela 8-1, Rīga

Tālr. 67221767, mob. 26415127

# # #

SIA "Namu apsaimniekotājs" - strādā kā savās mājas!
 

Foto: A.AdatsFoto: A.AdatsBaložos apsaimniekošanas jomā pienācis pārmaiņu laiks. Daudzas mājas tiek apsaimniekotas pēc vecas un nemainīgas sistēmas – apsaimniekotājs iekasē naudu, bet kur tā tiek izlietota iedzīvotājiem nav ne informācijas, ne teikšanas. Divas Baložu mājas jau ir izvēlējušās iet citu ceļu. (skatīt vairāk>>)

    # # #

        
Julijs 2020
POTCPSS
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© 2009 www.balozipilseta.lv. Visas tiesības aizsargātas

Top.LV
eXTReMe Tracker