Sludinājumi Pilsēta Vēsture Vienoti Latvijai Pasākumi Izglītība un kultūra Pašvaldība Kontakti

A.Platpers www.balozpilseta.lv

 

 

Arvīds Platpers, frakcijas loceklis

Vēlēšanās 2013:   TAUTAS KONTROLE (Skatīt šeit>>)

Pieņemšanas laiks:Ķekavas novada Domes ēka, Katra mēneša 1. otrdiena 15:00 – 17:00 

kontakti: arvids.platpers@inbox.lv

 

# # #
Mēs neesam pret Pļavniekkalna skolas paplašināšanu! Mēs esam pret nesaimnieciskumu!
Pārdomas pēc kārtējās Ķekavas novada Domes sēdes 12. maijā, jeb kas ir demagoģija.
 
 
12.maijā Baložu pilsētas pašvaldības ēkā notika kārtējā Ķekavas novada Domes sēde. Kā pirmo jautājumu izskatīja Pļavniekkalna sākumskolas vēlmi ar š.g. 1. septembri atvērt 5. klasi. Izskatot pirmo jautājumu, sēdi, protestējot pret domes priekšsēdētāja Roberta Jurķa nedemokrātisku sēdes vadīšanas stilu, pameta pieci opozīcijas deputāti. (lasīt vairāk>>)

# # #

Pārkāpjot LR Satversmi Ķekavas novada domes sabiedrisko attiecību daļa noraidīja deputātam Arvīdam Platperam kārtējā novada avīzē iespēju paust sabiedrībai svarīgu informāciju par Ķekavas novada kultūras aģentūras darbības pārkāpumiem. Saprotam, ka nav vēlmes publiski informēt sabiedrību par iespējamiem pārkāpumiem pašvaldībā. Deputātu frakcija apšauba, ka šādi sabiedrisko attiecību speciālisti būtu rīkojušies bez domes priekšsēdētāja atbalsta (lasīt vairāk>>)
 
# # #

Arvīds Platpers un studenti pret...Arvīds Platpers un studenti pret...Arvīds Platpers kopā ar studentiem protestē pie Ministru kabineta (video>>)

A.Platpers un studenti pret... (video>>)

 

# # #

mēs esam PRET sastrēgumiem un piesārņojumu(Izskatot jautājumu domes 9.12.2010. sēdē un atbalstot simtiem iedzīvotāju protestus aktīvi iestājās "PRET"  benzīntanka būvniecību Ķekavas centrā, Rīgas ielā 24. )

 

 

# # #

 
A.Platpers www.balozpilseta.lv  Ziemassvētku zvaigznes
  Lai pār visiem mirdz:
  Miers lai ir virs zemes,
  Miers iekš katras sirds!
  (Vensku Edvards)
 
Vienkāršība, neliekuļota atklātība, taisnības, patiesības un atbildības sajūta, pienākuma apziņa – lūk, tikumi, kas virza dzīvi augšup, padara to skaistu un tīkamu!
 
Arvīds Platpers
 
 
Publikācijas
#

A.Platpers www.balozpilseta.lv  Vīru korim Ķekava aprit 40
Ķekavas novada pašvaldības izdevums

2010. gada 16. novembris

Laikā, kad šogad svinam Latvijas valsts dzimšanas dienu, vīru koris Ķekava sagaida savu 40. pastāvēšanas gadskārtu, aicinot ikvienu uz savu jubilejas koncertu 27. novembrī plkst. 16.00 Doles tautas namā.

A.Platpers www.balozpilseta.lv"Šie četrdesmit gadi gan priecē, jo esam spējuši pastāvēt un noturēties labāko vīru koru pulkā republikā, gan skumdina – nemanot paskrējis laiks. Noiets ļoti ilgs un grūts ceļš. Ziedots laiks, lai apgūtu repertuāru, piedalītos vietējās skatēs un dziesmu svētku koru karos, starptautiskajos konkursos, koncertos un citos mākslinieciskos pasākumos," pārdomās dalās kora mākslinieciskais vadītājs, diriģents profesors Arvīds Platpers.

Vaicājot diriģentam, kura vadībā vīru koris darbojas jau 28 gadus, par veiksmes atslēgu kora pastāvēšanai, viņš atzīst: "Tā ir ticība cits citam. Ticība savām spējām priecēt skatītājus ar savu meistarību. Tā ir attieksme pret dziesmu, gūtā atzinība dažādos konkursos un sapratne, ka augstāko virsotni var sasniegt tikai ar ilgu, pacietīgu un rūpīgu darbu."

Šajos gados vīru koris ar savām skanīgajām balsīm pabijis daudzviet Latvijā un ārpus valsts robežām – apbraukāta gan Eiropa, gan visa plašā bijusī Padomju Savienība. Nesen koris ar labiem rezultātiem atgriezās no starptautiskā koru mūzikas konkursa Tonen 2000 Holandē – sakrālās mūzikas konkursā izcīnot Zelta diplomu, laikmetīgās un tautas mūzikas konkursos – sudraba diplomus. Vīru korim tas ir jau trešais nozīmīgākais panākums pēc zelta diploma iegūšanas 3. koru olimpiādē Brēmenē, Vācijā, 2004.  gadā un 1. vietas izcīnīšanas starptautiskajā sakrālās mūzikas konkursā Sudraba zvani Daugavpilī 2007.  gadā.

"Lai arī esam amatieru koris – vienkārši Ķekavas un tās apkārtnes iedzīvotāji, kas mīl dziedāt, – vienmēr esam uzstādījuši mērķi konkursos izcīnīt vismaz zelta diplomu, kas liecinātu – tu esi A klases koris. Pateicoties tam, ka visos starptautiskajos konkursos esam ieguvuši labu vērtējumu, sevi varam pieskaitīt pie Latvijas vīru koru elites," atzīst A. Platpers.

Arī turpmākajos gados šī noliktā latiņa tiks turēta augstu un vīri rūpīgi strādās, lai pacenstos nākotnē pacīnīties par republikas labākā vīru kora titulu. Lai šo ieceri īstenotu, ne tikai jāpilnveido sava meistarība spējā sadziedāties, saliedēt balsis, katram individuāli just kora kopējo ansambli, bet arī korim jākļūst skaitliski daudz plašākam. Tāpēc diriģents kārtējo reizi aicina ikvienu dziedošu novadnieku (sevišķi bijušos skolas zēnu kora dziedātājus) nebūt inertiem un pievienoties mākslinieciski stabilai kora ģimenei.

Jubileju gaidot, kora diriģents vispirms saka paldies visiem kora dalībniekiem un viņu ģimenes locekļiem, kas šos daudzos gadus pacietuši viņa darba stilu un stingrās prasības. "Šajā laikā esam abpusēji bagātinājušies, cits no cita daudz ko mācījušies. Katra kopā būšana un darbošanās ir informācijas un viedokļu apmaiņa, bijuši labestīgi strīdi, kuros dzimušas jaukas idejas, – tas viss kopā palīdzējis bagātināt mūsu dzīvi," atzīst A. Platpers.

Diriģents jubilejas reizē sevišķi pateicas bijušajai Ķekavas kultūras nama direktorei Elgai Auziņai, kura tālajā 1982. gada septembrī bez iepriekšējas sarunāšanas lūgusi viņam uzņemties kora vadību, kā arī pašvaldībai par atbalstu, ko vīru koris izjutis visus savus pastāvēšanas gadus.

Vineta Bērziņa

 

 

 
Ķekavas novada Domes deputāta Arvīda Platpera aicinājums 10. Saeimas vēlētājiem! (skatīt šeit>>)

 

A.Platpers www.balozpilseta.lvA. Platpers: apvienošana bija aplamība

("Rīgas Apriņķa Avīze")

"Kad izskanēja priekšlikums apvienot Baložus ar Ķekavu vienā novadā, mūsu pilsētas iedzīvotāji bija kategoriski pret to, un tagad mēs redzam, ka šī apvienošana bija aplamība. Mēs esam tādā bārenīšu lomā. Sākas visādas problēmas – gan saimnieciskas, gan ekonomiskas, un mēs nejūtamies kā viena ģimene. Baložos jārisina pilsētas problēmas, savukārt Ķekavā vairāk jāstrādā ar cilvēkiem, kam pieder zeme, lauku problēmas," skaidro Baložu iedzīvotājs, Ķekavas novada Domes deputāts kordiriģents Arvīds Platpers. Savulaik iedzīvotāji gaidījuši, ka Baložus pievienos Rīgai un tad problēma būtu atrisināta. "Tagad mums ir kopīgs budžets ar Ķekavu, bet tas tiek sadalīts nevienlīdzīgi. Savulaik tika solīts Baložu vidusskolai uzbūvēt sporta halli, bet nu ir iedalīti līdzekļi jaunu korpusu izbūvei. Tas nebija vajadzīgs, tāpat skola nav pilnībā noslogota, tajā mācās tikai 80 % no iespējamā skolnieku skaita. Šīs problēmas sākšot risināt tikai aptuveni 2013.–2014. gadā, tas mūs neapmierina. Es minēju tikai vienu piemēru, bet tādu ir diezgan daudz," neapmierināts ir A. Platpers.

 

A.Platpers www.balozpilseta.lv"Ir jāieaudzina bērnos izpratne par tautiskumu. (..) Jāzina ne tikai vēsture, bet arī savas tautas kultūra, kā tā ir veidojusies, un domāju, ka caur Dziesmu svētkiem mēs ļoti daudz uzzinām, domāju, ka arī skolotāji stundās runā par to, kā ir cēlusies tautasdziesma.

X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģents Arvīds Platpers ("Rīgas Apriņķa Avīze")

 

A.Platpers www.balozpilseta.lvAr X Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģentu Arvīdu Platperu, kas bija arī koru koncerta "Mana zeme – zemīte skaistā" mākslinieciskais vadītājs, RAA tiekas, kad nule beidzies svētku gājiens. Diriģents ir pacilātā noskaņojumā. A. Platpers ir arī Ķekavas novada Domes deputāts. Kaut gan ļoti gribas vairāk runāt par svētku norisi, valodas visu laiku griežas ap vienu no sāpīgākajām problēmām Latvijā – izglītības sistēmu

 

 

A.Platpers www.balozpilseta.lvArvīds Platpers
(Sociāldemokrātiskā partija):
Viena gada bilance – štrunts par sabiedrību, ka tik man labi!

Mīnusi:
Pēc ievēlēšanas vadītāju amatos tika solīts izveidot komisiju, lai izvērtētu un informētu sabiedrību par Tautas partijas atsūtīto pārvaldnieku darbību Ķekavas pagastā, bet nekā...
Nevajadzīgu komiteju un citu struktūrvienību nodibināšana, kas prasa lielus finanšu līdzekļus no novada budžeta.
Neizprotama partijas Jaunais laiks darbība Ķekavas novadā.
Vienpusējs un haotisks novada attīstības redzējums.
Dažu deputātu sirdsapziņas pazaudēšana savu merkantilo interešu labā.

Plusi:
Koalīcijas deputātu prasme sev, radiniekiem un vajadzīgiem savējiem nodrošināt materiāli labi nodrošinātas darba vietas!
Cerība mirst pēdējā, jo nekas jau nav mūžīgs.

 

Izraksts no protokola
 
IZGLĪTĪBAS, KULTŪRAS UN SPORTA KOMITEJA
Ķekavā                                                                                    2010.gada 15.jūnijā
Par Ķekavas novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Ķekavas novads” izdošanu krievu valodā
 
Logina – Apkopojot informāciju par krievvalodīgo iedzīvotāju informētību par to, kas notiek novada Domē, kādi lēmumi tiek pieņemti. Ir piedāvājums atsevišķi izdot kā atsevišķu izdevumu krievu valodā, kurš būtu pieejams dažādās sabiedriskās vietās. Šāda izdevuma izmaksas varētu būt aptuveni 69 Ls par lapu un korektūra attiecīgi ap Ls 75. Šādi izdevumi tiek izdoti arī mums tuvajā Olainē un Salaspilī.
Platpers – Manā skatījumā iedzīvotāju pienākums ir zināt valsts valodu. Ja kāds grib būt sociāli aktīvs, tad valoda ir jāzin. Vajag veicināt latviešu valodas mācību skolā un rīkot kursus pieaugušajiem. Nav izdarīta aptauja. Ja cilvēki 40-50 gadus dzīvo Latvijā un nemāk valodu, tad, manuprāt, mums nav jānāk viņiem pretī. Tas ir attieksmes jautājums.
Logina – Daudzi saprot un arī runā latviešu valodā. Bet informācija, kas līdz viņiem nonāk, bieži ir izkropļota. Šis ir kā variants. Bet tas ir viens veids, kā pieklauvēt pie šiem cilvēkiem.
Jerums – Tie cilvēki, kurus varēja sasniegt ar šādu pieeju, ir sasniegti. Runājot par turkiem un citām tautībām, es aicinātu domāt arī pie šiem jautājumiem, jo pēc gadiem 15-20 trūks darba roku, kā visā vecajā Eiropā, arī Latvijā trūks darba roku, kas strādātu un maksātu, arī Jums, Platpera kungs, pensijas. Un es aicinu padomāt, ka pēc gadiem 15 jūs šeit vislabāk redzētu cilvēkus, kas ir šeit izauguši, dzīvo un uz to brīdi varbūt pilnībā runās latviešu valodā, bet nevis Jūsu pieminētos turkus. Arī šie cilvēki ir nodokļu maksātāji. Ja informatīvi ar viņiem nestrādājam mēs, kā pašvaldība, tad ar viņiem strādā kāds cits. Šādā griezumā es redzu labāk strādāt ar viņiem pašiem,
izmantojot šo avīzes pielikumu, kā informācijas kanālu, lai caur to aicinātu iesaistīties pasākumos, kas ir saistīti ar kultūru, kas ir saistīti ar kora dziedāšanu. Lai cilvēki jūtas piederīgi.
Krūmiņš – Ja mēs atceramies vēsturi, tad 50-jos gados tā laika valdība aicināja strādāt uz šīm vietām. Tāpat Olaine, Baloži un citas vietas. Es nekop pretvalstisku šeit nesaskatu.
Platpers- Piemēri vienmēr ir rūpīgi jāanalizē. Tā bija valsts politika šeit attīstīt nesamērīgi lielu ražošanu. Tāpat kā bija valsts politika 40-jā un 49-tajā gadā izcilākos izdzīt un izvest. Tie bija tie gaišākie prāti. Un tad te sāk šļupstēt, ka nebūs kas man maksās pensiju. Man ir jautājums, Kāpēc valsts ir tik tālu nonākusi. Man nav nekas pretī, ka cilvēki šeit atbrauc un strādā, bet arī jāzin valoda. Šeit neviens no krievvaldodīgiem uz vakardienas pasākumu nebija ieradies.
Pihtovs – Jūsu frakcijas vadītājs Andis Adats ļoti sekmīgi runā krieviski Baložos. Viņs runā arī Jūsu vārdā. Viņš sola, ka tad, kad būs atdalīti Baloži, būs izdevums arī krievu valodā. Jūsu vārdā viņš arī to saka.
Damlics – Vai mēs esam izskatījuši visas iespējas? Mūsu izdevums ir redzams arī mājas lapā. Varbūt vajag vispirms tulkot mājas lapu? Mēs vēl aizvien vēl esam krīzē. Visā valstī runā par  līdzekļu ekonomēšanu. Varbūt, ka pa šo naudiņu vispirms jāsalabo Baložu bērnudārza jumts? Zināmā mērā Baloži un Ķekava ir Rīgas guļamvagons.
Platpers – Tad arī ielu nosaukumu vajag tulkot krievu valodā.
Jerums – Bija divi priekšlikumi par pielikumu krievu valodā. Viens – kopā ar avīzi latviešu valodā un otrs, - kā atsevišķs izdevums. Tad varēsim izmēģināt, kā tas strādā. Es aicinātu atbalstīt otro variantu.
 
Izskatot Sabiedrisko attiecību daļas vadītājas G.Loginas sagatavoto prezentāciju par izdevuma tulkošanu krievu valodā un ņemot vērā iebildumus, atklāti balsojot : „Par” – J.Jerums,  L.Voldeka, M.Volkovičs, „Pret” – Platpers (kategoriski pret šādu risinājumu līdz vēlēšanām. Es uzskatu, ka tas ir politisks lēmums. Vai valdošās partijas republikā šo pasākumu atbalsta? Šis jautājums šoreiz jāizskata kā politisks lēmums.) „Atturas” - nav,
Izglītības, kultūras un sporta komiteja nolemj :
 
  1. Atbalstīt izdevuma tulkošanu krievu valodā.
  2. Virzīt projektu izskatīšanai Ķekavas novada Domes sēdē.
 
Prezentācijas kopija pievienota sēdes protokola pielikumā Nr.1.

Ķekavā piemin komunistiskā genocīda upurus

 
Sevis slavināšana vai apzināta sabiedrības maldināšana?
Arvīds Platpers,
frakcijas
Savam Novadam
deputāts
Mēs visi lepojamies ar to, ka dzīvojam demokrātiskā un brīvā valstī. Brīvības pamatprincipi apkopoti valsts Satversmē. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus, kas noteikti likumā Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem.
Viena no mediju īpatnībām - katrs notikums vai ideja, kurai tiek pievērsta to uzmanība, tiek bez maksas reklamēta, idejas izplatās tālāk, sasniedzot dzirdīgas ausis, kurām, pretēji sabiedrības vispārējiem uzskatiem, tās liekas simpātiskas. Tāpēc masu medijos par notikumiem novadā jāsniedz iespējami precīzāka un patiesāka informācija. Ķekavas novada pašvaldības izdevumā Ķekavas Novads (Marts, 2010, Nr. 03) rakstā Sākumskola Ķekavā būs varējām lasīt:
„Ķekavas novada pašvaldība atsākusi darbu pie jaunās Ķekavas sākumskolas būvniecības procesa. Jau kopš pirmās darba dienas mums bija skaidrs – Ķekavā ir jābūvē jauna sākumskola un tai jāatrodas zemesgabalā Ābeļdārzs Nākotnes ielā,” ir pārliecināts Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis. „Par iespējām, kā to realizēt, esam domājuši kopš pagājušā gada rudens, uzsākot darbu pie 2010. gada budžeta izstrādes. Pieņemot šā gada budžetu, Ķekavas sākumskolas būvniecības procesa turpināšanai – skolas projekta labojumiem un citiem darbiem -esam paredzējuši līdzekļus 150 000 latu apmērā.”
No izlasītā sabiedrībai rodas iespaids, ka pašvaldības vadītāji patiesi rūpējas par novada lielajām problēmām un godīgi cenšas tās ātri atrisināt. Patiesība ir daudz nepievilcīgāka, lai neteiktu – skarbāka...
Šā gada 28. janvāra Domes sēdē vajadzēja balsot par budžetu 2010. gadam. Daļai koalīcijā esošo deputātu (I. Leišavnieks, P. Geks, V. Variks, A. Platpers) likās nepieņemami, ka Ķekavas sākumskolas būvniecības procesa turpināšanai nav paredzēti nekādi līdzekļi un šā jautājuma risinājums tiek atlikts uz nākamajiem gadiem(?!). Tāpēc kopā ar opozīcijā esošajiem deputātiem tika nobalsots pret budžeta pieņemšanu. Nākamajā dienā (29.01.) dienā sanākot uz budžeta korekcijas apspriešanu, īsā laikā tika atrasti Ls 150 000 un varētu atrast vēl vairāk, ja būtu patiesa griba to darīt. Protams, budžeta izgāšana nepalika bez sekām – visi četri Ķekavas deputāti tika izmesti no koalīcijas. Pēc manām domām, pašvaldības vadītājiem (un sevišķi priekšsēdētāja vietniekam Jurim Krūmiņam, bijušajam kolhoza Ķekava partijas sekretāram) pietrūkst drosmes sabiedrībai stāstīt patiesību par to, kā tiek risināti novada attīstībai vitāli svarīgie jautājumi, piemēram, augstspiediena gāzes vads caur Ķekavas novadu, bērnudārzs Daugmalē. Tajā pašā avīzē, rakstā Plāno uzlabot veselības aprūpi, sabiedrībai tiek teikts: „ ... rūpīgi izsverot visus plusus un mīnusus, Ķekavas novada pašvaldība nolēma...” Jā, nolēma. Taču rakstā netiek pateikts, ka tieši deputāta I. Leišavnieka aktīvā darbība piespieda pašvaldības vadītājus nolemt „ ... nepārņemt Rīgas pieredzi”, kas novada iedzīvotājiem par sniegtajiem pakalpojumiem prasītu ievērojami lielākus naudas līdzekļus. Arī jautājumā par Baložu vidusskolas piebūvi (rakstā Baložniekus interesē saimnieciski jautājumi) redzam nekonsekvenci. 2009. gada jūlijā Domes vadītāji apgalvoja, ka pie Baložu vidusskolas jābūvē sporta zāle, lai celtu skolas prestižu. Par mācību klašu piebūvi tad nemaz nerunāja. Bet nu no novada kopējās naudas tieši mācību korpusa būvei iztērēti Ls 526 000, lai gan 2009. gada budžetā šim mērķim finansējums nebija paredzēts. Tagad nav ne sporta zāles, ne pabeigtas piebūves.
Mans mērķis un, uzskatu, arī uzdevums vai atbildība, - pateikt, ka pašreizējā spēku samērā šīs Domes darbībai diemžēl pilnībā uzticēties nedrīkst, jo nevalda godīga attieksme pret visu novadu kopumā.
Likuma Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem 21. pantā ir atrunāta kārtība, kādai jābūt rakstītāju rīcībai, ja presē sniegta sagrozīta informācija. Ceru, ka pašvaldību vadītājiem pietiks drosmes un goda izlabot sarakstītās neprecizitātes, lai nākamajos rakstos atkal neparādītos absurdais apgalvojums, ka „ ... nozīmīgs šķērslis bija arī deputātu politiskā (ne)izšķiršanās, nespēja saprast, kas īsti jābūvē...” (citāts no raksta Sākumskola Ķekavā būs).
P.S. Galu galā, paliek pilnīgi neskaidrs, kuri deputāti savā rīcībā īsti nespēja politiski izšķirties.

 

Arvīds Platpers: ja tu iebilsti, tu esi sliktais
4. Marts, 2010 – 13:49
Autors: Ansis Garda

ieteikt draugiem

Kā uzskata nu jau bijušais Ķekavas novada domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājs Arvīds Platpers, oficiālais pamatojums, kāpēc viņš tika atbrīvots no amata, ir cinisks - lai viņš labāk varētu sagatavoties gaidāmajiem Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem, kā arī deputātus neesot apmierinājusi viņa nekorektā izturēšanās pret skolu direktoriem.

A.Platpers uzskata, ka patiesais iemesls, kāpēc viņš atbrīvots, ir pavisam cits - viņš un deputāti Pēteris Geks, Valts Variks un Ilgonis Leišavnieks iebilda pret pašvaldības budžeta projektu, uzskatot, ka budžets sastādīts nevienlīdzīgi par sliktu Ķekavai. Minētie deputāti aizstāvējuši Ķekavas intereses, tāpēc viņus, pēc A.Platpera domām, „brutālā veidā izsvieda ārā” no koalīcijas.

„Ja tu iebilsti, tu esi sliktais,” sacīja A.Platpers, norādot, ka viedokļu dažādība vienmēr pastāvot, bet tāpēc ir jādiskutē, nevis jārīkojas tā, kā izrīkojušies pie varas esošie deputāti.

Vērtējot jaunā Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Jura Jeruma kompetenci, A.Platpers norāda, ka J.Jerums ir izglītots cilvēks, bet šīs komitejas vadīšanai viņam pietrūkst nepieciešamo zināšanu. Turklāt, viņaprāt, J.Jerums jautājumus mēdz risināt tendenciozi.

Savukārt J.Jerums, lūgts komentēt A.Platpera atbrīvošanu, kā galveno iemeslu min A.Platpera komunikācijas veidu, kas traucējis konstruktīvam komitejas darbam. „Pēdējais punkts” lēmumam mainīt komitejas vadītāju bijusi A.Platpera attieksme pret skolu direktoriem.

Vai komiteju vadībā esošo deputātu nomaiņa notiek sakarā ar to, ka A.Platpers, P.Geks, V.Variks un I.Leišavnieks vairs neatrodas koalīcijā, J.Jerums nekomentē. Tikmēr A.Platpers apsver iespēju aiziet no Izglītības, kultūras un sporta komitejas locekļa amata, jo nesaskata jēgu tajā darboties.

Iepriekš ziņots, ka 2. martā Izglītības, kultūras un sporta komitejas sēdē veiktas izmaiņas komitejas vadības sastāvā. Turpmāk Izglītības, kultūras un sporta komiteju vadīs Juris Jerums, bet vadītāja vietnieka pienākumus pildīs Lauma Žilko.

                
Julijs 2020
POTCPSS
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© 2009 www.balozipilseta.lv. Visas tiesības aizsargātas

Top.LV
eXTReMe Tracker