Pilsēta Sludinājumi Vēsture Vienoti Latvijai Pasākumi Izglītība un kultūra Pašvaldība Kontakti

Sadaļas "Pilsēta" 2013. gada arhīvs

 

 

# # #
 
Ķekava - viena no Latvijas turīgākajām pašvaldībām - nostājusies uz bankrota sliekšņa, vēsta Latvijas Televīzijas raidījums «de facto». Ja tuvākajā laikā finanšu situāciju uzlabot neizdosies, tas jau būtu otrais gadījums, kad dažu gadu laikā bagātās vietvaras piedzīvo finanšu krahu.
 
 
# # #
Finanšu ministrs Andris Vilks valsts kontrolierei Elitai Krūmiņai ir nosūtījis vēstuli ar lūgumu veikt ārkārtas revīziju Ķekavas novada pašvaldības izveidotajā kapitālsabiedrībā SIA “Baložu komunālā saimniecība”.
 
Finanšu ministrijas (FM) iepriekš identificētie finanšu riski par Ķekavas novada pašvaldības finanšu vadību un SIA „Baložu komunālā saimniecība” uzraudzību liecina, ka ir izveidojušās būtiskas finanšu vadības problēmas, un Ķekavas novada pašvaldība nenodrošina savas kapitālsabiedrības finanšu uzraudzību. (lasīt vairāk>>)
 
# # #
Ķekavas pašvaldībai līdz nākamā gada sākumam jānovērš konstatētie pārkāpumi
 
Šodien, 11.jūnijā, Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija skatīja jautājumu par konstatētajiem pārkāpumiem Ķekavas novada domē. ( lasīt vairāk>>)
# # #
Andis Adats www.balozpilseta.lv   Apgabaltiesa atbrīvo no kriminālatbildības bijušo Baložu mēru lietā par dokumentu viltošanu
 

Rīgas apgabaltiesa 2014.gada 15. janvārī atcēlusi pirmās instances spriedumu daļā par noteikto sodu, kāds par domes sēdes protokola viltošanu tika piespriests bijušajam Baložu mēram Andim Adatam.

Kā informēja apgabaltiesas preses sekretārs Aigars Bērziņš, apgabaltiesa nolēma Rīgas rajona tiesas 2011. gada 28. novembra spriedumu atcelt daļā par Adatam noteikto sodu pēc Krimināllikuma (KL) 327. panta 1. daļas – par dokumenta viltošanu, ja to izdarījusi valsts amatpersona, vēsta LETA.

Saskaņā ar KL apgabaltiesa nolēma Adatu atbrīvot no kriminālatbildības un kriminālprocesu pret viņu apsūdzībā pēc Krimināllikuma 327. panta 1. daļas izbeigt. (lasīt variāk>>)

# # #
Baložu pilsētai 14.novembrī aprit 22 pastāvēšanas gadi
 
Baložu pisētas 22. gaddiena tiks atzīmētas 14. novembrī ar lāpu gājienu apkārt ezeram (skatīt šeit>>) un 15. novembrī ar svētku konceru Baložu kltūras namā (skatīt šeit>>).
Lāpu gājiens sāksies plkst. 19.oo pie skola, kultūras nama skvērā. Savukārt svētku koncerta sākums 15. novembrī plkst. 19.oo un tupināsies 22.oo ar grupas "Fabrika" apspēlētu balli (skatīt šeit>>).
 
# # #
Ķekavā atkal uzvirmojušas kaislības kultūras dzīvē; tiesa amatā atjauno kādreizējo kultūras nama vadītāju
 
Tā kā šobrīd, pamatojoties uz tiesas spriedumu, jau ir zināms, ka A. Ancāns rīkojies nelikumīgi, atlaižot I. Reinholci, tad norāde par V. Fogeles un A. Ancāna politisko saderību šķiet pamatota, jo V. Fogele telefonsarunā pauž, ka tā nebija A. Ancāna ideja atlaist I. Reinholci, bet gan "spiediens no augšas". (lasīt vairāk>>)
 
# # #
 
Pašvaldību vēlēšanas 2013 Ķekavas novadā (Partiju saraksti >>)
 
 
# # #
Par Ķekavas novada domes priekšsēdētāju ievēl Valtu Variku

 Šodien, 20. jūnijā, Ķekavas novada domes priekšsēdētāja amatā ievēlēja Vidzemes partijas līderi Valtu Variku, kurš pašvaldību vēlēšanās Ķekavas novada teritorijā ieguva vislielāko balsu skaitu.  

Domes priekšsēdētājs tika ievēlēts pirmajā Ķekavas novada domes sēdē, 11 deputātiem balsojot par un trīs – pret.

Par balsoja: Aigars Vītols, Ieva Stefensena, Vēsma Ozoliņa, Arvīds Platpers, Linda Danileviča, Igoris Malinauskas, Juris Krūmiņš, Valts Variks, Andis Adats, Ilgonis Leišavnieks, Arnolds Keisters.

Pret– Roberts Jurķis, Juris Jerums, Ivans Pihtovs. (lasīt vairāk>>)
 

Ķekavā ārkārtas sēdē ievēl trīs domes priekšsēdētāja vietniekus

20. jūnijā ārkārtas Ķekavas novada domes sēdē tika ievēlēti trīs domes priekšsēdētāja vietnieki - Juris Krūmiņš, Andis Adats un Igoris Malinauskas.

Priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos būs J. Krūmiņš ("Reģionu alianse"), saimnieciskajos jautājumos - A. Adats (Latvijas Zemnieku savienība), sociālās lietās – I. Malinauskas (partija "Sadarbība"), kuri, vienlaicīgi pildot vietnieku pienākumus, vadīs arī attiecīgās jomas domes komiteju (Attīstības, Saimniecisko lietu un Sociālo lietu) sēdes, informē pašvaldība. (lasīt vairāk>>)

# # #
Ķekavas novada domes pirmā sēde ir sasaukta š.g. 20.jūnijā plkst. 10.oo Doles tautas namā, Ķekavā.
Pirmajā domes sēdē tiks ievēlēts jaunais domes priekšsēdētājs, vietnieks un deputātu komitejas.
Domes sēdi varēs vērot  klātienē vai internetā http://www.kekava.lv/pub/index.php?id=928
 
# # #

Ķekavas mēra amatā Jurķi, iespējams, nomainīs Variks

Vidzemes partijai, kura vēlēšanu rezultātā Ķekavas novada domes jaunajā sasaukumā ieņems četrus no 17 deputātu krēsliem, izdevies panākt vienošanos ar vairākām partijām par jaunas koalīcijas veidošanu un par atbalstu Valtam Varikam domes priekšsēdētāja amatā. (lasīt vairāk>>)

# # #
Vēlēšanas beigušās, zināmi jaunie deputāti
 
Vidzemes partija:
Valts Variks
Ilgonis Leišavnieks
Vēsma Ozoliņa
Aigars Vītols
 
Tautas kontrole:
Arvīds Platpers
 
Latvijas zemnieku savienība:
Andis Adats
 
Reģiona alianse:
Juris Krūmiņš
Andis Damlics
 
Visu Latvijai/ TB/LNNK:
Ieva Stefansena
 
Sadarbība:
Igoris Malinauskas
Linda Danileviča
 
Vienotība:
Roberts Jurķis
Andris Ceļmalnieks
Juris Jerums
 
Saskaņas centrs:
Ivans Pihtovs
Arnolds Keisters
Germanis Ivanovs
 
Pateicamies par atbalstu vēlēšanās!
 
# # #
Vēlētāju aktivitāte novadā
Uz 1.06.2013. plkst. 20.oo nobalsojuši:
 
Baloži              -  1675
Daugmale       -  402
Ķekava           -   2934
Katlakalns      -   998
Valdlauči        -   990
kopā:                        6999 (44.73%)
Novadā ir 15646 vēlētāji
2009.gada vēlēšanās piedalījās 8687 vēlētāju no 14645 balstiesīgajiem.
Neievēlēja sarakstus, par kuriem bija nobalsojuši līdz 486 vēlētāju, no 486 līdz 497 balsīm ievēlēts viens deputāts no saraksta, no 613 līdz 913 balsīm ievēlēti divi deputāti no saraksta un ar 1047 balsīm ievēlēti trīs deputāti no saraksta.
Nepārstāvētas palika 2233 vēlētāju balsis, kuru vēlamie deputātu kandidāti nepārvarēja 5% barjeru.
 
#
Skandāliem apvītie Pierīgas novadi
Ķekava
   Pa medijiem "izvazāts" arī novada mēra no "Vienotības" Roberta Jurķa vārds saistībā ar tiesas spriedumu, kas atzīst, ka mērs nav pienācīgi atbildējis novada iedzīvotājai uz informācijas pieprasījumu, par ko viņš administratīvi sodīts ar 100 latu lielu naudas sodu.
   Pēdējos gados novadam pievērsta sabiedrības uzmanība ar Latvijā zināmā virsdiriģenta Arvīda Platpera un mazāk zināmā diriģenta Artūra Ancāna nesaskaņām par kultūras lietām novadā, milzīgas Kultūras aģentūras izveidi, kultūras darbinieku atlaišanu un viņu protestiem. (lasīt vairāk>>) 

 
# # #
Iedzīvotāju viedoklis vēlēšanu priekšvakarā

Aptauja: aptaujāti ~700 iedzivotāju uz 1.062013.

Par kuru politisko spēku balsosiet pašvaldību vēlēšanās?

47 % - Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"
4 - Reģionu alianse
25 % - Zaļo un Zemnieku savienība
7 % - "Vienotība"
4 % - Saskaņas centrs
1 % - "Sadarbība"
4 % - "Par prezidentālu republiku"
3 % - Reformu partija
1 % - Kristīgi demokrātiskā savienība
6 % - Cits
 
# # #
Regionālā pašvaldības policija steidz iztērēt naudu pirms vēlēšanām.
 
Ieskatoties IUB (iepirkumu uzraudzības biroja) mājas lapā varam redzēt kā tiek uz nebēdu tērēti pašvaldības līdzekļi. Kopumā kopš jaunā gada veikti iepirkumi par vairāk kā 170 tūkstošiem latu. Pirktas tiek apvidus automašīnas administrācijas vajadzībām, piecas jaunas operatīvās automašīnas un jaunu videonovērošanu. Pievērsiet uzmanību, kam iepirkumus tika. Lasīt vairāk >>
kometāri:
-Lasīju rakstu internetā, par Reģionālās pašvaldības policijas iepirkumiem šajā gadā,bet interesantākais šajā iepirkumā un aizdomīgākais likās firmas ANP Baltic vinnētais konkursa daudzums uz apvidus tipa autotransporta nomu,neskatoties uz to ka šī firma tika dibināta 01.02.2013,bet pie pirmā pasūtījuma jau ir tikusi 11.03.2013 uz kopējo summu 59400Ls.Interesanti kas stāv aiz šī visa.Izskatās pec labi pirms tam izdomātas un izstrādātas stratēģijas.

# # #
Skandalozais Jurķis vairs nevada Ķekavas domi!
 
  Tikai trešdien Baložu kultūras namā deputātu kandidāts R.Jurķis iedzīvotājiem lielijās, kā viņš protot vadīt domi, bet jau pirmdien, trešajā sēdē pēc kārtas, nespēj nodrošināt deputātu kvorumu.
   Risinot jautājumu par Zaļumu prospekta 43, Baložos nodošanu izsolei domes koalīcija, shēmojot, ir iedzinusi sevi strupceļā. Visi centieni uzspiest citiem deputātiem pie varas esošo deputātu gribu, neņemot vērā deputātu ierosinājumus, noveda pie tā, ka izsmietie deputāti pameta domes sēdi, kā rezultātā pie varas esošie deputāti palikuši mazākumā un nu jau trešo sēdi (un otro ārkārtas sēdi) nespēj pieņemt lēmumu.
  Tas nozīmē, ka kaut arī R.Jurķis formāli skaitās domes priekšsēdētājs, tomēr patiesībā viņam ir izteikta neuzticība un norādīts, ka viņš nespēj vadīt domes darbu, jo no viņa ir novērsušies vairākums deputātu un R.Jurķa noņemšana nenotiek vien tovojošos vēlēšanu dēļ.
 
# # #
ZAĻUMBALLE BALOŽOS
"ĢIMENE SĀKAS NO DIVI"
 
Pateicoties suņu īpašnieku un motobraucēju pašaizliedzīgajam darbam, šopavasar "Jāņu pļaviņa" ir atguvusi bijušo krāšņumu. Lielās talkas laikā tika nojaukts vecais deju placis un nu tiek gaidīti jauni pasākumi un aktivitātes. Kā pierādījums tam ir vēlme šajā vietā iedibināt jaunus, šajā pusē vēl nesvinētus svētkus starp mātes dienu un bērnu aizsardzības dienu - "ĢIMEŅU svētku dienu". Šo ideju piedāvaja iedzīvotāji, kad tiekoties ar patreizējo novada vadību Baložu kultūras namā tika konstatēts, ka iepriekš svinētie svētki ir noniecināti, bet jaunie pasākumi pārvērtušies par masveida dzeršanu un izvirtībām. Mēs savukārt centīsimies iedzīvotājiem radīt daudz jauku mirkļu, un vadībai parādīt svētku svinēšanas trdīcijas šaipusē, jo pieredze jau ir. Lai prieku izjustu visi baložnieki, tad tie, kas netiks uz Jāņu pļaviņu, varēs bērnu prieku gūt pie Jaunā veikala Baložos. No 25.maija plkst. 11.oo līdz 26.maija plkst. 3.oo paredzēti nepārtraukti pārsteigumi un izpriecas ne tikai pieaugušajiem, bet arī pašiem mazākajiem. Pasākuma laikā darbosies bufete. Vairāk informācijas afišās>>.
 
# # #

Rets gadījums: Skandalozajam Jurķim tiesa uzliek sodu par tiesas sprieduma un iedzīvotāju ignorēšanu

Pietiek jau vairākkārt aprakstītais skandalozais Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis ticis pie Latvijā tikai ļoti reti un tikai īpaši nekaunīgām amatpersonām piespriesta soda: administratīvā rajona tiesa par tiesas sprieduma un iedzīvotāju ignorēšanu nolēmusi viņam piespriest piespiedu naudu simt latu apmērā. (lasīt pietiek.com>>)

 
# # #
Ķekavas novada dome priekš iedzīvotājiem ir "visdārgākā" (lasīt aprinkis.lv>>)
 
# # #
 

Saskaņā ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) informāciju, vēlme iekļūt Ķekavas novada domē ir krietni lielāka nekā pat lielajās Latvijas pilsētās.

Visa starpā tiek akcentēts par "Latvijas zemnieku savienības" (LZS) : 

... Šis politiskais spēks, kura lokomotīve Ķekavā ir skandalozu slavu iemantojušais Andis Adats, uzsver, ka augstie apkures tarifi ir jāsamazina nekavējoties. To varot panākt ar siltumapgādes uzņēmumu optimizāciju. Vēlētājiem gan noteikti interesētu, kā šī optimizācija izpaudīsies. Tāpat šī partija sola, ka nekavējoties tiks risināts vietējā apsaimniekotāja "Baložu komunālsaimniecība" konflikts ar iedzīvotājiem.
   Īpaša sadaļa CVK publicētajai priekšvēlēšanu programmā atvēlēta jautājumiem, ko A. Adats un viņa partijas biedri nepieļaus: vēsturisko pašvaldību robežu iznīcināšanu, pašvaldības sniedzamo pakalpojumu kvalitātes samazinājumu, kā arī personīgu un savtīgu interešu atbalstīšanu un nepamatotas peļņas gūšanu uz iedzīvotāju rēķina. Tiem, kuriem varētu šķist, ka tie ir tikai solījumi, LZS Ķekavas nodaļas biedri īpaši uzsver: "Neizpildāmu solījumu šajā programmā nav!"....

# # #

Vai spēsim saglabāt iedzīvotāju iecienīto dakteri Ievu Mežali?
 
   Baložos kopš 2006.gada, kad vēl tie bija patstāvīgi, savu darbību uzsāka daktere Ieva Mežale. Baložu vadība centās lai iedzīvotājiem būtu labāka ārstu aprūpe. Tika paredzēts, ka pēc ēkas Smilšu ielā 9, Baložos nodošanas, pašvaldība piedāvās tās pirmajā stāvā esošās, gaišās telpas tieši dakteres I.Mežales vajadzībām. Tomēr pēc 2009. gada vēlēšanām, kad Baloži tika iekļauti Ķekavas novadā, situācija mainījās un par dakteres tālāko likteni interese samazinājās, tāpat kā samazinājās interese par iedzīvotāju vajadzībām, kā rezultātā tika likvidēta pasta nodaļa Baložos. (I.Mežales vēstule domei>>)
   Līdz šai dienai novada vadība tā arī nespēja atrisināt jautājumu par telpām ārsta praksei. Uz doto brīdi vienīgais piedāvājums no novada vadības puses ir dakterei I.Mežalei atvērt savu ārsta prakses vietu Ķekavas pagasta teritorijā, kas nozīmēs, ka Baložnieki, visticamākais, līdz savam ārstam tā arī vairs netiks.
   Šodien, 18.aprīlī, kad domes sēdē izskatīja jautājumu par cita, Ķekavas ambulances ārsta, finansēšanu ar 10 000 latiem no pašvaldības budžeta, mēs opozīcijas deputāti aktualizējām jautājumu arī par Baložu ārstu prakses vietu uzlabošanu. Domes priekšsēdis R.Jurķis, kaut arī negribīgi, bija spiests piekrist, ka finansējums Baložu ārstiem vajadzīgs, bet padomu, kad tas būs iespējams, tā arī nedeva. R.Jurķis tik vien norādīja, ka Baložu dakteriem esot labāki apstākļi kā Ķekavas dakteriem.
   Iespējams, ka šāda attieksme ir tāpēc, ka abas Baložu dakteres atteicās iesaistīties politikā un atbalstīt kādu pie varas esošo partijas grupējumu.
 
P.S. Mēs savukārt darīsim visu lai aizstāvētu Jūsu intereses un ceram uz Jūsu atbalstu vācot parakstus par telpu piešķiršanu un uzlabošanu Baložu dakteriem!
 
# # #
Palīdzēsim atgūt nepamatoti iekasēto naudu!
  
   Iedzīvotāj, ja arī tev ir pamats domāt, ka no Tevis Ķekavas būvvalde ir iekasējusi nepamatotu maksu, sūti ziņu uz andisad@inbox.lv un mēs palīdzēsim šo naudu atgūt.
   2013.gada 21 martā Ķekavas novada domes deputāti saņēma VARAM vēstuli, kurā visa starpā minēts - (pašvaldībai nav tiesību iekasēt atkārtoti nodevu par būvatļaujas izsniegšanu, ja būvatļauja saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 46. un 47.pantu tiek pagarināta vai atjaunota. Atkārtota pašvaldības nodeva par būvatļaujas izsniegšanu nav iekasējama arī gadījumos, kad, nepārskaņojot un atkārtoti neakceptējot būvprojektu, tiek izdota jauna 4 būvatļauja.) (lasīt šeit>>).
   Bez visa tā, ko opozīcijas deputāti jau vairākkārtīgi ir pieprasījuši izskatīt domes sēdē un R.Jurķis ir ignorējis, ministrija vēl norāda uz to, ka Ķekavas novada būvvalde (pēc mūsu rīcībā esošās informācijas – zinot R.Jurķim un ar tā tiešu atbalstu) ilgstoši, vairāku gadu garumā ir nelikumīgi iekasējusi no iedzīvotājiem dažādas maksas.
  Frakcija „Savam novadam” aicina atsaukties visus tos iedzīvotājus, kuriem ir aizdomas, ka arī no viņiem būvvalde nepamatoti ir pieprasījusi dažādus maksājumus – mēs apņemamies palīdzēt iedzīvotājiem sagatavot un iesniegt pašvaldībā iesniegumu par nelikumīgi iekasēto naudas summu atgriešanu.
 
# # #
Pēdējo gadu lielākā un atraktīvākā talka šogad 11.maijā, Baložos pie motociklistu pieminekļa.
  
 Lielās talkas organizētāji šogad nobijās no sniega un pārcēla talkas dienu no 20. aprīļa uz 27. aprīli. Diemžēl motobraucējiem šajā dienā ir paredzēts viens no nozīmīgākajiem gada pasākumiem - motosezonas atklāšana. Līdz ar to organizatori ir raduši risinājumu un talku organizēs pēc maija svētkiem.
 
# # #
Grinčs atgriežas, lai zagtu!
Laikam ieilgušā aukstuma dēļ Grinčs arī pēc lieldienām nav aizgājis vasaras guļā. Tas esot ieradies Ķekavā, kur kultūras namā, bērnu svētkos, aizsedzoties aiz zaļām konfektēm un ūdens pudelēm, bija nolēmis nozagt bērniem svētku prieku. (lasīt vairāk>>)
 
Saprotams, ka ĶNKA šefs un nu jau politiskais konkurents A.Ancāns nodevis informāciju ziņu agentūrai LETA, par to, ka Griņčs esot veiksmīgi maskējies zem domes priekšsēdētāja Roberta Jurķa ārienes.  (lasīt vairāk>>)
 
 
# # #

Sprūdžs beidzot pamanījis Ķekavas novadā notiekošo

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Edmunds Sprūdžs Robertam Jurķim adresējis ministra pieprasījumu par paskaidrojumu sniegšanu saistībā ar būvniecību regulējošo normatīvo aktu prasību neievērošanu Ķekavas novadā. Tā starpā jautājums, kas skar baložniekus:

 Par mājas siltināšanas darbiem Smilšu ielā 2, Baložos.

   VARAM 2012.gada 5.oktobrī piedalījās sanāksmē Ķekavas novada pašvaldībā, kurā viens no jautājumiem bija par pašvaldības SIA „Baložu komunālā saimniecība” rīcību dzīvojamās mājas Smilšu ielā 2, Baložos siltināšanu. Sanāksmē tika nolemts, ka pašvaldība uzdos SIA „Baložu komunālā saimniecība” atjaunot minēto dzīvojamo māju iepriekšējā stāvoklī, kā arī izskatīs jautājumu par SIA „Baložu komunālā saimniecība” valdes locekļu atbildību.

   No VARAM rīcībā esošās informācijas secināms, ka SIA „Baložu komunālā saimniecība” lēmums veikt dzīvojamās mājas Smilšu ielā 2, Baložos, siltināšanu tika pieņemts patstāvīgi, bez Ķekavas novada domes lēmuma. Līdz ar to, SIA „Baložu komunālā saimniecība” valdes locekļi ir atbildīgi par zaudējumiem, kas ir radušies kapitālsabiedrībai, veicot minētās dzīvojamās mājas siltināšanas darbus.

VARAM rīcībā nav informācijas, kādi SIA „Baložu komunālā saimniecība” līdzekļi tika ieguldīti, uzsākot dzīvojamās mājas siltināšanas darbus, kā arī atgriežot ēku sākotnējā stāvoklī. Līdz ar to, lūdzam Jūs pieprasīt no SIA „Baložu komunālā saimniecība” dokumentus, kas atspoguļo iepriekš minēto informāciju, kā arī atkārtoti lemt jautājumu par SIA „Baložu komunālā saimniecība” valdes locekļu atbildību.

(lasīt vairāk>>)

 

# # #
Baložu komunālā saimniecība „Kleksi” balina ar tinti!!!
 
Kopš iepriekšējās publikācijas esot pagājis "ilgs un asu pārrunu" laiks - tā Signe Meldere (Saimniecības apkalpojošās daļas Darba organizācijas inženieris).
Rezultāts:
1. Pretēji apgalvojumam, ko Signe Meldere izteica 25.februārī, Baložu kultūras namā, izrādās atkritumu konteineri ir apdrošināti...
2. Baložu komunālā saimniecība konteineru īpašnieku vai apdrošinātāju vietā vērsusies policijā !?
3. Vēl 25. februārī Baložu komunālā saimniecība, Signes Melderes izpildījumā, bija parliecināta, ka konteineru bojāeja jāatmaksā iedzīvotājiem. Komunālajā saimniecībā Iedzīvotāju pārstāvi neuzklausīja ne Maksims Volkovičs, ne Ivans Pihtovs. Arī Olita Krastiņa vien spēja izsaukt apsardzi lai atbrīvotos no sava darba devēja. 14. martā arī domes priekšsēdētājs R.Jurķis neatrada par iespējamu uzklausīt savus vēlētājus. Tikai pēc rakstiskas 19. marta pretenzijas pašvaldība vērsās Baložu komunālajā saimniecībā, kā rezultātā 21.martā Baložu komunālās saimniecības inženiere (pārējo nosaukuma daļu laikam viņa izdomājusim pati) norāda ka ... pēc ilgām un asām pārrunām ar pakalpojuma sniedzēju, BKS atrada iespēju ... neprasīt par konteineriem naudu no iedzīvotājiem.
 
No redakcijas: Esam pārliecināti, ka šī Signe Meldere (inženiere) ilgi un asi (pēc mūsu aprēķina divas dienas) pārrunāja un atrada SAVAS KĻŪDAS.
 
Patiess varoņdarbs, par nieka desmit tūkstošiem mēnesī, veltīt iedzīvotājiem veselas divas dienas lai atrisinātu pārsimts latu zaudējumu segšanu atkritumu izvedējam...
 
# # #
Baložu komunālās saimniecības „Kleksis”
 
Kopš pagājušā gada beigām Baložos vairāku daudzdzīvokļu māju iedzīvtāji no Baložu komunālās saimniecības saņem rēķinus, kuros norādīts, ka jāapmaksā nodegušu atkritumu konteineru vērtība.
   Kā jau zināms, kaut cik saprotamu skaidrojumu no „jaunajiem reformātoriem” (Pihtovs, Volkovičs, Krastiņa) saņemt neizdevās. Ķekavas novada administrācija, tiekoties ar iedzīvotājiem Baložu kultūras namā, pilnvaroja atbildēt uz šo jautājumu S.Melderei, kur norādot, ka esot speciāliste ar pieredzi (esot daudzdzīvokļu mājas Rīgas ielā 16, Baložos mājas vecākā, komunālajā saimniecībā atbildot par ēku siltināšanas un citiem projektiem u.c.) skaidroja iedzīvotājiem, ka viņiem (iedzīvotājiem) ir pienākums maksāt par visiem zaudējumiem.
   Cik noprotams, iedzīvotājus šāda atbilde neapmierināja un tapa kolektīvs iesniegums. Atbilde šoreiz nelika sevi ilgi gaidīt un S.Melderes sagatavotā un I.Pihtova parakstītā vēsts nonāca iedzīvotāju rokās. Liels bija šo iedzīvotāju izbrīns un neizpratne, lasot šo „dokumentu”, par šo „speciālistu” zināšanu līmeni. Iedzīvotājiem par nodegušiem konteineriem jāmaksājot pamatojoties uz saistošo noteikumu 16.punkta ...atkritumu radītāja pienākumi: nekustamā īpašuma (izņemot triju un vairāk dzīvokļu mājas) īpašnieks:... 8.apakšpunkta ...uztur atkritumu tvertnes tīras un lietošanas kārtībā...
 
   Pat piektklasniekam skaidrs, ka šī S.Meldere „laiž muļķi”, bet I.Pihtovs paraksta dokumentus nelasot. Saprotot, ka, iespējams, šādu likma traktējumu dēļ māju siltināšana Baložos ir nonākusi strupceļā un draud zaudēt Eiropas finansējumu, iedzīvotāji pieteicās pie domes priekšsēdētāja R.Jurķa uz pieņemšanu viņa pienemamajā laikā 14.martā. Ierodoties R.Jurķa kabinetā iedzīvotāju pārstāvim viņu sastapt tur neizdevās, bet kā kontaktpersona tika norādīts pašvaldības izpilddirektors A.Liškovskis, kurš savukārt jautājumu risināt nespēja. Vēlāk gan R.Jurķis telefoniski paziņojis, ka jautājums esot apritē un norādīja, ka S.Melderei neesot taisnība, bet tikties, tā sakot aci pret aci, tomēr atteicās.
P.s. Taisnības labad, gan jānorāda ka pati S.Meldere savu kļūdu vēlāk atzina, bet situācija pēc būtības nav mainījusies.
 
# # #
Баложское чудо 2 (lasīt šeit>>)
 
Vairāk kā pirms diviem gadiem, kādā krieviskā laikrakstā bija lasāms raksts kā kāds Ivans Pihtovs (toreiz Saeimas deputāta kandidāts no SC) rakstīja par pozitīviem panākumiem apsaimniekojot Baložu iedzīvotājus. Visa starpā tika pieminētas pamācības, kā attiekties pret iedzīvotājiem un kā labāk apsaimniekot īpašumus.
 
Šodien, 6.martā, Baložos bija sastopams dzīvs piemērs, kurš apliecināja sakāmvārdu - kurš pats neko nemāk, tas māca citus!
 
Kādā Rīgas ielas mājā (pusmājā) izcēlās ugunsgrēks. Kaimiņi pamanījuši dūmus un neredzot saimnieka klātbūtni, pasteidzās par notikušo ziņot ugunsdzēsējiem, kuri, gods kam gods, nevilcinājās ar ierašanos. Novērtējot situāciju tika uzsākts plānveidīgs darbs un kā Čikāgas piecīšu dziesmā - māja no ugunsgrēka tika izglābta... Interesantākais sākās pēc tam - notikuma vietā ieradās kāds Volkovičam līdzīgs pilsonis, satraukti kaut ko apsprieda līdz brīdim, kamēr ieradās kāds Pihtovam līdzīgs pilsonis. Šajā brīdī jau skaidri varēja sadzirdēt kā baritona īpašnieks cenšas noskaidrot kuram dzēsējam ienācis prātā noliet mājokli, kurā viņš (Pihtovs) pavasarī nolēmis ievākties uz dzīvi. Ar to nekas nebija beidzies, jo pēc neilga brīža notikuma vietā ieradās Baložu komunālās saimniecības darbinieki un cītīgi sāka uzmērīt postījumu. Pietam veica šo darbu ar tādu rūpību, it kā būtu uzdots tieši viņiem šos remonta darbus veikt. Atmiņā attausa aina, kā līdzīgā veidā tika veikti darbi "Krodziņā" pie baznīcas. Taisnības labad jāatgādina ka Pihtovs un Volkovičs ir minētās baznīcas draudzes valdes locekļi, bet Volkovičs ir iegādājies pašu "Krodziņu". Mums tāpat kā lasītājam radās jautājums - vai tiešām Baložu komunālai saimniecībai ir tādas rūpes par apsaimniekojamiem objektiem? Izrādās, ka īstenība ir savādāka. Šo māju nesn izsolē esot iegādājies kāds Volkovičs. Tāpat portālā ss.lv ir lasāms sludinājums, kur šī ēka tiek tirgota par 67 000 LVL. Varat zvanīt pa tālruni (+371)223-67-269  un skatīt   http://www.ss.lv/msg/lv/real-estate/homes-summer-residences/riga-region/balozi/ajhfm.html .
 
Domājams, ka šādas darbības, tāpat kā centieni uzsāk jaunas (ap 6 milj. LVL) vērtas katlu mājas celtniecība Baložos ir vērsta uz roba aizlāpīšanu un baznīcas celtniecības finsējuma piesaisti pēc izbrāķētās, mājas Smišu ielā 2, siltināšanas. Ko var gaidīt no apsaimniekotāja, kurš nespēj apsaimniekot savu īpašumu.
 Lieki piebilst, ka visi šie izdevumi būs jāsedz tiem iedzīvotājiem, kuru mājokļus apsaimnieko un siltumu piegādā Baložu komunālā saimniecība.
 
 
# # #
Baložu kultūras nama vidējās paaudzes tautas deju kolektīvs "Baloži", sasniedzot augstākās pakāpes novērtējumu, gatavojas Dziesmu un Deju svētku koncertam.
 
  VPDK „Baloži” skatē izdejoja četras  dejas  no svētku repertuāra  – aizrautīgo latgaliešu deju „Kūmas”, pārliecinoši drošo  un azartisko meiteņu „Kreicburgas polku”, atraktīvi grūto puišu deju „Es bij’puika, man bij’vara” un  gaišu noskaņu pilno deju ar jostām „Iebrauca saulīte ābeļu dārzā.” Kolektīva veikums tika novērtēts ar 46,2 punktiem un augstāko pakāpi „E”  grupas deju kolektīvu vidū. (lasīt vairāk>>)
 
# # #
Uzklikšķini, lai redzētu sejuRoberts Jurķis, ganrīz kā dīva, feisbukā iedzīvotājiem novēl savu "PAKAĻU"
 
Skatīt vairāk šeit>>
 
 
 
# # #
Priekšnieki plēšās, bet darbinieki cieš
 
Strīds par A. Ancāna atbrīvošanu no agentūras direktora amata aptvēris visu pašvaldību. Deputāti apspriež vai Robertam Jurķim bija likumīgas tiesības izdot rīkojumu par Ancāna darbības izvērtēšanas komisiju un vai tā ir reklāmas kampaņa vai spītīga atriebšanās. Vienota viedokļa tomēr nav.
Roberts Jurķis paejot malā (aizmirstot, ka tieši pats vadīja iepriekšējo komisiju, kura atzina Ancāna darbu par klabu esam) komisijai uzdevis "RAKT" (pārbaudīt).
Artūrs Ancāns katram gadījumam saslimis un turpina musināt darbiniekus - Neklausiet Roberta Jurķa komisiju, tikai es esmu visparezākais un likumīgākais. 
 
Tikmēr darbiniekiem jāsaprot kas notiek un kādas tam būs sekas. Vieni atbalsta Ancānu un organizē atbalsta kampaņu (laikam saprot, ka bez Artūra nevienam citam nav vajadzīdgi), citi krasi nostājas pret Ancāna vadības stilu, trešie baidās nonākt Roberta Jurķa nezēlastībā. Ir darbinieki, kuri atsaukuši savus parakstus Ancāna atbalsta rakstā.
 
Deputātu frakcija "Savam Novadam", kura no pirmās dienas iebildusi pret Ancāna tieksmi izpildīt varas deputātu "pasūtījumus", ar nožēlu noskatās kā, pēc visu politisko oponentu "Iznīcināšanas", Roberts Jurķis demonstrē savu mazspēju pret Artūru Ancānu. Laikam Roberta Jurķa moto ir - štrunts par darbiniekiem, ka tik mēs varam izklaidēties, jo tikmēr taču kasē skaita fantastiskās algas.
 
# # #
Slimais A.Ancāns izlasījis iepriekšējo rakstu www.balozipilseta.lv iegrimst pārdomās - labāk par "PRET", vai tomēr pret "PAR"
 
Veselības traucējumi "...Kaut gan esmu slims, sekoju līdzi notikumiem..." A.Ancānam izpaužas kā personības dalīšanās. Steigā, nakts melnumā, viņš cenšas labot, iespējams, paša iniciēto atbalsta paraksrtu vākšanu, kas sākta pēc Roberta Jurķa un Artūra Ancāna tikšanās pagājušās nedēļas nogalē Baložu kultūras namā.
A.Ancāns vēršas pie darbiniekiem ar vārdiem: "...Un pateicos, ka Jūsu vēstule, kurā esat pauduši atbalstu ir par kādu, nevis pret kādu. Es uzskatu, lai kas notiktu, mums ir vienmēr jācenšas būt pozitīviem un arī jāiestājas PAR kaut ko pozitīvu... ...vakar, 21.01.2013. domes priekšsēdētājs ir izdevis rīkojumu par ĶNKA un manas darbības pārbaudi. Informēju Jūs, ka šis rīkojums ir izdots nelikumīgi, proti, šāda komisija ir izveidojama tikai pēc domes lēmuma un domes priekšsēdētājam nav juridisku tiesību vienpusēji izdot šādu rīkojumu... ...tas tiek darīts laikā, kad esmu slims (nevaru sevi aizstāvēt), kā arī, uz šaubīga pamatojuma pamata..." un aicina darbiniekus iestāties "PRET" Roberta Jurķa iniciatīvu: "...domes priekšsēdētājam nav juridisku tiesību vienpusēji izdot šādu rīkojumu.  Līdz ar to, informēju Jūs, ka Jums nav saistošs jebkāds pieprasījums, ko varētu izvirzīt izveidotās komisijas pārstāvji, ja tie atsaucas uz minēto rīkojumu par komisijas izveidi....". 
 
Vai ar vārdiem: "...Un paldies pārējiem, kas atbalstu neizteica. Tā man būs personīga motivācija turpmāk strādāt tā, lai nākotnē Jūsu atbalsts augtu! .." A.Ancāns domājis "PIESPIEDĪŠU MĪLĒT PUŠKINU"?
 
Nesaprotams vien paliek kā rīkoties darbiniekiem? Vai paklausīt slimā un nevarīgā vadītāja A.Ancāna aicinājumam būt pozitīviem un iestāties par A.Ancāna atbalstu un Roberta Jurķa rīkojuma ignorēšanu, vai tomēr par Roberta Jurķa rīkojuma ievērošanu un Artūra Ancāna aicinājuma ignorēšanu?
 
# # #
Pret Roberta Jurķa autoritatīvo vadības stilu Artūrs Ancāns savācis jau 66 darbinieku parakstus.
 
Lai uzlabotu savu politisko veidolu, domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis izpildīja jau pagājušajā gadā norunāto - centies pirms vēlēšanām atbrīvoties no sava "pakalpiņa un politisko pasūtījumu izpildītāja" Artūra Ancāna.  Kā savā sūdzībā deputātiem norāda pats slimais A.Ancāns: "... liekas, ka priekšvēlēšanu laikā ir izdevīgi radīt skandālu ap ĶNKA direktora atcelšanu no amata... ...2013. gada 18. janvārī Ķekavas novada domes priekšsēdētājs man piedāvāja vienoties par darba attiecību izbeigšanu... ...Uzskatu, ka nedrīkst atbrīvot darbinieku tikai par to, ka viņš nepilda „politiskos pasūtījumus"...".
 
Savā sūdzībā A.Ancāns vēršas pie mums (A.Adata, P.Geka, A.Platpera) ar vārdiem: "...Es Jums pateicos par līdzšinējo atbalstu, bet aicinu arī turpmāk rūpīgi analizēt informāciju, kuru Jums kāds piegādā... ...apzināti tiek paralizēts ĶNKA darbs, netiek sniegta NE MAZĀKĀ palīdzība jautājumos, kuros visu laiku lūdzu palīdzību domes vadībai..." Tāpat A.Ancāns norāda: "...Mums „ir uzsūtīta” darba inspekcija, kā esmu informēts - domes personāldaļas speciālisti, tā vietā, lai palīdzētu vienai no pašvaldības lielākajām iestādēm strādāt, aicināja cilvēkus uz domi, lai organizētu darba inspekcijai pierādījumus par kļūdām ĶNKA darbā... ...vienīgais ĶNKA audits tika nosūtīts uz KNAB pārbaudei... ...darbinieki brīnījās, kādēļ netika sūtīti citu aģentūru audita materiāli, kuros tika atrasti vairāk pārkāpumi..."
 
No minētā ir skaidrs, ka A.Ancāna darbu paralizē domes vadības (Roberts Jurķis) nevēlēšanās viņam palīdzēt un novērst kļūdas.
Jau minētajā 18.janvārī, kad Roberts Jurķis piedāvāja A.Ancānam atstāt Direktora posteni, Baložu pilsētas bibliotēkas vadītāja Dainuvīte Markelova iestājās ar iniciatīvu vākt atbalsta parakstus pret domes vadības (Roberts Jurķis) patvaļu un "politisko pasūtījumu" realizēšanu. D.Markelova savā vēstulē norāda: "...Godājamais Domes priekšsēdētāj, R. Jurķa kungs! Mēs, Kultūras aģentūras darbinieki, izsakām atbalstu Kultūras aģentūras vadītājam Artūram Ancānam... ...Diemžēl, visu A.Ancāna darbības laiku viņam nākas atspēkot pret savu un aģentūras darbību vērstos apvainojumus, kas jūtami ietekmē un traucē visu aģentūras darbinieku darbu. Mūs uztrauc un nomāc nepārtrauktās negācijas un skandāli... ...Lūdzam Jūs atbalstīt Kultūras aģentūru un Artūru Ancānu, ļaujot turpināt iesākto darbu..."
 
No frakcijas
Mēs esam gandarīti, ka paplašinās to darbinieku pulks, kas atbalsta mūsu centienus apkarot novada domes vadības (Roberts Jurķis) "politisko pasūtījumu" vadīšanas stilu. Diemžēl ir vēl tādi, kuri neparakstoties nevēlas atklāti izteikt savu viedokli vai atbalsta Jurķa politiku.
# # #

Jurķis soda savējos par nepakļaušanos 

Jau daudzkārt pieminētā Ķekavas novada domes priekšsēdētāja, Vienotības pārstāvja Roberta Jurķa (attēlā) nežēlastībā par nepakļaušanos pavēlēm šoreiz nokļuvis Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras direktors Artūrs Ancāns. (lasīt vairāk>>)

# # #
A.Ancāna kultūra un A.Platpera koris N.Ābolas redzējumā (VIDEO ,krieviski skatīt šeit>>, latviski skatīt šeit>>)
 
# # #
 
Nemet akmeni velnam, ka netrāpi dievam!
 
Vai noticis brīnums?
Kas piespieda R.Jurķi beidzot nopublicēt patiesību par savu darbošanos domē, nosaucot lietas īstajos vārdos (2013.gada 15.janvāra publikācija "Ķekavas novads"  10.lpp.). 
Kādēļ tos darbinieniekus, par kuriem raksta R.Jurķis viņš nav nosaucis vārdos?
 
Lai iedzīvotājiem būtu pilnīgi skaidrs par visām personālijām, mēs nākam R.Jurķim palīgā, lai rakstu papildinātu:
1. Citāts: "...darba likumdošana ir šķērslis, apgrūtinot tādu darbinieku nomaiņu, kuriem nav atbilstošas kvalifikācijas vai izglītības....". Acīmredzot zem šīs teikuma daļas "slēpjas":
a)  Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja G.Logina(JL deputāta kandidāts 2009), kura vairākkārtīgi gan kolēģiem, gan trešajām personām, kuras sniedz pašvaldībai ārpakalpojumus ir atzinusi –"...es jau neesmu speciālists šajā jomā..." (jautājumos, kas ir viņas tiešajā kompetencē),
b) Administratīvās daļas vadītāja L.Mizovska, kura darbu pašvaldībā arī uzsāka pēc 2009.gada 1.jūlija). Būdama juriste, ne tikai īpatnēji izprot un traktē tiesību normas – „...ja tūlīt nevar sniegt rakstisku atbildi, tad apmierina mutiski...”. Nespēj nodrošināt gramatiski pareiza darbinieku sapulces protokola uzrakstīšanu,
c) Personāla daļas vadītāja K.Platā - kura laikam bez R.Jurķa protežē, "tīras sagadīšanās pēc" darbu uzsāka pēc 2009.gada 1.jūlija. Tieši viņas "kvalitatīvi" un likumu normām "atbilstoši" sagatavoto dokumentu un skaidrojumu dēļ pašvaldība ir zaudējusi visas tiesas strīdos ar darbiniekiem. 

2. Citāts: "....kuri savā amatā tikuši politisku iemeslu dēļ....".
 Acīmredzot zem šīs teikuma daļas "slēpjas":
a)  Īpašumu daļas vadītāja A.Vanaga (JL deputāta kandidāts 2009),
b)  jau pieminētā G.Logina (JL deputāta kandidāts 2009), kuras abas darbu pašvaldībā uzsāka pēc 2009.gada 1.jūlija un kuras abas iepriekšējās vēlēšanās startēja vienā sarakstā ar R.Jurķi (Vienotība),
c) A.Ancāns, kurš ir Saulkrastu domes deputāts(Vienotība) un kā tādu viņu arī "ielobēja" Ķekavas krustmāte A.Vītola (Iecavas domes deputāte no Vienotības) un krustēvs J.Jerums (Vienotība), kura brālis dziedot ar A.Ancānu (vadīja „dižo” Kultūras aģentūras darba izvērtēšanas komisiju un deva "atzinumu", kurš bija par pamatu darbinieku terorizēšanai (nu pilnīgi nepolitisks pasākums).

3. Citāts: "...trīsarpusgadu laikā darbā bijuši labi ja pāris mēnešus...".
Acīmredzot zem šīs teikuma daļas atkal "paslēpusies":
a) G.Logina, kura 2012.gada decembrī darbā bija labi ja dažas dienas (it kā slimoja un - viņas "slimības" regulāri iekrita pēcsvētku vai starpsvētku laikā. Vismaz 5 reizes gadā brauc komandējumos uz Turciju par pašvaldības naudu  un pārējā laikā ir nebeidzamajos atvaļinājumos),
b)var attiecināt uz A.Ancānu, kurš vienmēr dikti saslimst, kad pašam jāiet uz tiesu atbildēt par savu dzīvi un savām izdarībām, tieši tāpat kā viņš, nabadziņš, tagad smagi slimo, kad paprasīja atbildēt par izrīcību ar dažiem darbiniekiem. Nabaga hroniskais vājnieks?

4. Citāts: "....kuri vienkārši nāk uz darbu, jo te maksā algu...".
Visticamākais, ka atkal ir domāts:
a)  G.Logina, jo, viņa regulāri visus savus darbus "uzgrūž" citiem darbiniekiem, pati nespēj atbildēt ne uz vienu jautājumu, plus - viņas tiešajā kompetencē esošos jautājumus par atsevišķu samaksu dara nu jau visā valstī (pēc jaungada pasākuma) slavenā Dace Judina.
b) A.Vanaga, jo visu darba laiku pavada nodarbojoties ar biedrības "Solis tuvāk" (Vienotības biedru veidota sabiedriska organizācija, kur darbojas no pašvaldības ziedojumiem, darba laikā, darba vietā ar Vienotības reklāmas materiāliem) lietām un pat nav informēta par saviem tiešajiem darba pienākumiem, kuri viņai uzdoti jau krietni sen ar rīkojumu,
c) A.Ancānam maksā arī tad, kad viņš uz darbu nenāk (piemēram - vizinās ar Swedbankas kori pa pasauli).
d) I.Pihtovs un M.Volkovičs (SC), kuri uz trīs stundu komandējumu dodas četras dienas iepriekš un darbā aizņemti ilgāk kā stundas dienaktī un atalgojumu saņem lielāku nekā LDz vadība.
e) Roberts Jurķis, kurš „ir atvaļinājumā” jau pirms atvaļinājuma, darba laikā ar sievu staigā pa veikaliem un aptiekām, brīvdienās braukā ar dienesta mašīnu (t.sk. uz ārzemēm) un lai pavadītu brīvdienas Turcijā, trīs dienas pirms atvaļinājuma brauc uz  turieni „komandējumā”, biļetes pērkot pa nodokļu maksātāju naudu turp un atpakaļ un nesaprotamu iemeslu dēļ atsakās no viesnīcas (laikam tomēr tauta pareizi stāsta par nopirkto dzīvokli „Sadraudzības pašvaldībā”).

Protams, ka minētie darbinieki šādi "strādājot", citēju: "...liek ceļā sprunguļus un velk atpakaļ."

Patiess prieks, ka R.Jurķim beidzot ir nākusi atklāsme un ierunājusies sirdsapziņa un viņš ir saņēmies publiski pastāstīt par savu pašvaldības vadīšanas stilu. Ceram, ka vēl līdz vēlēšanām viņš tiks vaļā no šīs nastas.
 
# # #
Kā Ancāns Jurķim laimi meklēja, vai vakara pasaciņa vēlētājiem!
Reiz bija!
 
Veselus trīs gadus pēc vēlēšanām mērķtiecīgi tika grauta vietējā kultūras dzīve. Taisnības labad gan jānorāda, ka trīs iepriekšējie Kultūras aģentūras vadītāji negribēja akli klausīt „Tautas vadoņu” dzelzs rokai. Laikam tāpēc arī vairs nestrādā aģentūrā.
bez tabuTad nāca varonis!
 
Tad nāca lielais izpildītājs A.Ancāns. Viņš solījās akli paklausīt „Tautas vadoņus” un izpildīt jebkuru komandu. Bet ar izpildīšanu visai neveicās (vismaz likuma noteiktā kārtībā). Bet izrādījās, ka „Tautas vadoņi” piever acis, ja kaut ko izdara pretlikumīgi, un nu tā lieta aizgāja kā smērēta. Ja kaut kas neveicās, paši „Tautas vadoņi” bija gatavi līdzdarboties.
pats sev konkursu uztaisīju!Dari ko darīdams, parādi galu!
 
Varonīgi tika sagrauta ierastā un darboties spējīgā sistēma. Tika atlaists pa kādam "neveiklam" vadītājam un tā vietā pieņemti daudzi jauni „Speciālisti”. Saprotams, ka A.Ancāna kora pieci dziedoņi jebkurā laikā varētu aizstāt kādu akadēmiski izglītotu bijušo darbinieku. Protams, arī piecreiz vairāk iztērēta nauda rada piecreiz lielāka izpildītā darba iespaidu.
publicitates fotoRunāšana sudrabs, klusēšana zelts!
 
Interesanti, kamēr Ancāns atlaida visu Baložu kultūras nama vadību un kolektīvu vadītājus, kamēr piespieda neatlaistajiem noslēgt pretlikumīgus uzņēmuma līgumus „Tautas vadoņi” dziļdomīgi klusēja un caur kādu nopūtu- "varētu jau Ancānu atlaist, bet tad jau opozīcijai izrādīsies taisnība", patiesībā priecājās, ka tiem vairs nav konkurences. Situācija nemainījās, ne izsakot rājienus Ķekavas vīru kora diriģentam A.Platperam, ne atbrīvojot no darba Baložu kultūras nama kasieri J.Adatu (sakot, ka kultūras namā nekas nenotiek, tāpēc iekasēt nav ko) un diriģentu A.Andersonu (par to, ka kora jubilejā bija uzaicināta "izēstā" direktore I.Reinholce un "Bijušais" A.Adats).
Glābiņu meklējot, laimīgo atrod!
 
Situācija krasi mainījās, kad A.Ancāns no darba atbrīvoja Ķekavas kultūras nama darbinieci Māru Patmalnieci (Vaivodu). Sarosījās visi, jo kāds vadonis esot solījis jautājumu „sakārtot” bet cits atkal nekā neesot zinājis. Kāds no koridoros runīgākajiem  „Tautas vadoņiem” pilnu muti ņēmās apgalvot, ka izteiks neuzticību citiem „Tautas vadoņiem”, ja Māra pirmdien nebūs atjaunota darbā. Savukārt pagrīdē skan runas, ka jāpaspēj Ancānu atlaist, kamēr opozīcija esot aizņemta ar pirmsvēlēšanu kampaņu.
Laimīgo beigas!
 
Aicinām visus iedzīvotājus un darbiniekus rūpīgi pasekot tā saucamajam „Hapy end”(laimīgām beigām).
Bet mēs prognozējam, ka viss ir Ancāna rokās un „Tautas vadoņi” vairs nespēj vadīt grimstošo kuģi. Kāds vadonis savu solījumu nepildīs, jo Māra „pati vainīga”, bet Runīgais „Tautas vadonis” kategoriski izčukstēs neuzticību un kārtējo reizi protestējot nobalsos par Ancāna algas palielināšanu.
 
 Bet Latvijas televīzijai esot savs skatījums par notiekošo un to varēšot vērot  LTV 7:
Pirmdien, 14.janvārī plkst. 7.35;
Otrdien, 15.janvārī plkst. 8.15;
Trešdien, 16.janvārī plkst. 7.35;
Ceturtdien, 17.janvārī plkst. 7.35
 
# # #
Publicitates foto

 Baložu pilsētas kultūras nams ir vienīgā 3D ēka Ķekavas novadā, kura attēlota Google Zemeslodes pārlūkā.

 

Augusts 2020
POTCPSS
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

© 2009 www.balozipilseta.lv. Visas tiesības aizsargātas

Top.LV
eXTReMe Tracker