Sludinājumi Pilsēta Vēsture Vienoti Latvijai Pasākumi Izglītība un kultūra Pašvaldība Kontakti

Deputātu frakcijas SAVAM NOVADAM  2013.gada arhīvs

# # #

Vai var piedot ienaidniekiem?? - Dievs piedos! Mūsu uzdevums ir noorganizēt viņu tikšanos../ Als Pačino/

Aizejot AizejSavos centienos panākt tikai sev zināmus mērķus, viņi ir pārkāpuši jebkādas saprāta robežas un tas tā nedrīkst palikt. /A.Ancāns/

Kekavas pašvaldībaEs nevaru piespiest A.Ancānu nemelot...tāpat kā nevaru apgalvot..., ka man nesanāk sameloties! /R.Jurķis/

# # #
Skandalozais Jurķis vairs nevada Ķekavas domi!
 
  Tikai trešdien Baložu kultūras namā deputātu kandidāts R.Jurķis iedzīvotājiem lielijās, kā viņš protot vadīt domi, bet jau pirmdien, trešajā sēdē pēc kārtas, nespēj nodrošināt deputātu kvorumu.
   Risinot jautājumu par Zaļumu prospekta 43, Baložos nodošanu izsolei domes koalīcija, shēmojot, ir iedzinusi sevi strupceļā. Visi centieni uzspiest citiem deputātiem pie varas esošo deputātu gribu, neņemot vērā deputātu ierosinājumus, noveda pie tā, ka izsmietie deputāti pameta domes sēdi, kā rezultātā pie varas esošie deputāti palikuši mazākumā un nu jau trešo sēdi (un otro ārkārtas sēdi) nespēj pieņemt lēmumu.
  Tas nozīmē, ka kaut arī R.Jurķis formāli skaitās domes priekšsēdētājs, tomēr patiesībā viņam ir izteikta neuzticība un norādīts, ka viņš nespēj vadīt domes darbu, jo no viņa ir novērsušies vairākums deputātu un R.Jurķa noņemšana nenotiek vien tovojošos vēlēšanu dēļ.

# # #

Rets gadījums: Skandalozajam Jurķim tiesa uzliek sodu par tiesas sprieduma un iedzīvotāju ignorēšanu

Pietiek jau vairākkārt aprakstītais skandalozais Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis ticis pie Latvijā tikai ļoti reti un tikai īpaši nekaunīgām amatpersonām piespriesta soda: administratīvā rajona tiesa par tiesas sprieduma un iedzīvotāju ignorēšanu nolēmusi viņam piespriest piespiedu naudu simt latu apmērā. (lasīt pietiek.com>>)

 
# # #

Grinčs atgriežas, lai zagtu!
Laikam ieilgušā aukstuma dēļ Grinčs arī pēc lieldienām nav aizgājis vasaras guļā. Tas esot ieradies Ķekavā, kur kultūras namā, bērnu svētkos, aizsedzoties aiz zaļām konfektēm un ūdens pudelēm, bija nolēmis nozagt bērniem svētku prieku.
 
Saprotams, ka ĶNKA šefs un nu jau politiskais konkurents A.Ancāns nodevis informāciju ziņu agentūrai LETA, par to, ka Griņčs esot veiksmīgi maskējies zem domes priekšsēdētāja Roberta Jurķa ārienes. Tai vietā lai uzmundrinātu bērnus un to vecākus, Grinčs (Roberts Jurķis tā nebūtu darījis) izlikās ka nesaprot, ka zaļās končas ir Jurķa pārstāvētās partijas reklāma. Tā kā tas noticis pašvaldības finansētā pasākumā, tad tā ir administratīvo resursu izmantošana. Cik saprotams no pieejamās informācijas, tad nedz pati partija, nedz bijušais KNAB priekšnieks šajā jautājumā stipri neiedziļinās, jo neesot saprotams, kad šis esot Grinčs un kad Roberts Jurķis. Līdzīga situācija jau bija, kad tiekoties ar iedzīvotājiem pašvaldības administrācija bija pārtaisījušies par R. Jurķi un J.Krūmiņu. Patreiz KNAB veic pārbaudi par minēto. (lasīt vairāk>>)
7.04.2013
 
# # #
Novada domi sagaida lielas pārmaiņas.
 
Pēc ilgām un asām viedokļu apmaiņām, novada domes koalīcija Otrajās Lieldienās nākusi klajā ar paziņojumiem:
 
1. Izslēgt no koalīcijas SC deputātus I.Pihtovu un M.Volkoviču, kā arī KD deputātu A.Keisteru;
2. Koalīcijas stabilitātes nodrošināšanai, pirmsvēlēšanu periodā, aicināt koalīcijā deputātu frakcijas "Savam novadam" deputātus - A.Adatu, A.Platperu, P.Geku;
3. Izskatīt jautājumu par Vienota saraksta izveidi pašvaldības vēlēšanās, dodot iepēju vēlētājiem pašiem izvēlēties, kuri deputātu kandidāti ir cienīcgi pātrstāvēt tos nākošajos četros gados.
2013.g.1.aprīlis
# # #

Sprūdžs beidzot pamanījis Ķekavas novadā notiekošo

Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis beidzot izpelnījies vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Edmunda Sprūdža ciešāku uzmanību, - Jurķim adresēts ministra pieprasījums par paskaidrojumu sniegšanu saistībā ar būvniecību regulējošo normatīvo aktu prasību neievērošanu Ķekavas novadā. Publicējam pilnībā šo dokumentu, kas pietiekami skaidri parāda, kas un kā notiek šajā novadā un tā pašvaldībā. (lasīt vairāk>> pietiek.com, ilgonis.lv)

# # #
Uzklikšķini, lai redzētu sejuRoberts Jurķis, ganrīz kā dīva, feisbukā iedzīvotājiem novēl savu "PAKAĻU"
 
Priekšsēdētāja cienīga priekšvēlēšanu agitācija. Cerēsim, ka šo vietu viņš tikšanās reizēs nesāks demonstrēt iedzīvotājiem .
Lai redzētu arī seju, kliķini uz bildes.
 
Interesanti, ko Roberts Jurķis publicēs 8. martā?
 
# # #
Priekšnieki plēšās, bet darbinieki cieš
 
Strīds par A. Ancāna atbrīvošanu no agentūras direktora amata aptvēris visu pašvaldību. Deputāti apspriež vai Robertam Jurķim bija likumīgas tiesības izdot rīkojumu par Ancāna darbības izvērtēšanas komisiju un vai tā ir reklāmas kampaņa vai spītīga atriebšanās. Vienota viedokļa tomēr nav.
Roberts Jurķis paejot malā (aizmirstot, ka tieši pats vadīja iepriekšējo komisiju, kura atzina Ancāna darbu par klabu esam) komisijai uzdevis "RAKT" (pārbaudīt).
Artūrs Ancāns katram gadījumam saslimis un turpina musināt darbiniekus - Neklausiet Roberta Jurķa komisiju, tikai es esmu visparezākais un likumīgākais. 
 
Tikmēr darbiniekiem jāsaprot kas notiek un kādas tam būs sekas. Vieni atbalsta Ancānu un organizē atbalsta kampaņu (laikam saprot, ka bez Artūra nevienam citam nav vajadzīdgi), citi krasi nostājas pret Ancāna vadības stilu, trešie baidās nonākt Roberta Jurķa nezēlastībā. Ir darbinieki, kuri atsaukuši savus parakstus Ancāna atbalsta rakstā.
 
Deputātu frakcija "Savam Novadam", kura no pirmās dienas iebildusi pret Ancāna tieksmi izpildīt varas deputātu "pasūtījumus", ar nožēlu noskatās kā, pēc visu politisko oponentu "Iznīcināšanas", Roberts Jurķis demonstrē savu mazspēju pret Artūru Ancānu. Laikam Roberta Jurķa moto ir - štrunts par darbiniekiem, ka tik mēs varam izklaidēties, jo tikmēr taču kasē skaita fantastiskās algas.
 
 # # #
Slimais A.Ancāns izlasījis iepriekšējo rakstu www.balozipilseta.lv iegrimst pārdomās - labāk par "PRET", vai tomēr pret "PAR"
 
Veselības traucējumi "...Kaut gan esmu slims, sekoju līdzi notikumiem..." A.Ancānam izpaužas kā personības dalīšanās. Steigā, nakts melnumā, viņš cenšas labot, iespējams, paša iniciēto atbalsta paraksrtu vākšanu, kas sākta pēc Roberta Jurķa un Artūra Ancāna tikšanās pagājušās nedēļas nogalē Baložu kultūras namā.
A.Ancāns vēršas pie darbiniekiem ar vārdiem: "...Un pateicos, ka Jūsu vēstule, kurā esat pauduši atbalstu ir par kādu, nevis pret kādu. Es uzskatu, lai kas notiktu, mums ir vienmēr jācenšas būt pozitīviem un arī jāiestājas PAR kaut ko pozitīvu... ...vakar, 21.01.2013. domes priekšsēdētājs ir izdevis rīkojumu par ĶNKA un manas darbības pārbaudi. Informēju Jūs, ka šis rīkojums ir izdots nelikumīgi, proti, šāda komisija ir izveidojama tikai pēc domes lēmuma un domes priekšsēdētājam nav juridisku tiesību vienpusēji izdot šādu rīkojumu... ...tas tiek darīts laikā, kad esmu slims (nevaru sevi aizstāvēt), kā arī, uz šaubīga pamatojuma pamata..." un aicina darbiniekus iestāties "PRET" Roberta Jurķa iniciatīvu: "...domes priekšsēdētājam nav juridisku tiesību vienpusēji izdot šādu rīkojumu.  Līdz ar to, informēju Jūs, ka Jums nav saistošs jebkāds pieprasījums, ko varētu izvirzīt izveidotās komisijas pārstāvji, ja tie atsaucas uz minēto rīkojumu par komisijas izveidi....". 
 
Vai ar vārdiem: "...Un paldies pārējiem, kas atbalstu neizteica. Tā man būs personīga motivācija turpmāk strādāt tā, lai nākotnē Jūsu atbalsts augtu! .." A.Ancāns domājis "PIESPIEDĪŠU MĪLĒT PUŠKINU"?
 
Nesaprotams vien paliek kā rīkoties darbiniekiem? Vai paklausīt slimā un nevarīgā vadītāja A.Ancāna aicinājumam būt pozitīviem un iestāties par A.Ancāna atbalstu un Roberta Jurķa rīkojuma ignorēšanu, vai tomēr par Roberta Jurķa rīkojuma ievērošanu un Artūra Ancāna aicinājuma ignorēšanu?
 
# # #
Pret Roberta Jurķa autoritatīvo vadības stilu Artūrs Ancāns savācis jau 66 darbinieku parakstus.
 
Lai uzlabotu savu politisko veidolu, domes priekšsēdētājs Roberts Jurķis izpildīja jau pagājušajā gadā norunāto - centies pirms vēlēšanām atbrīvoties no sava "pakalpiņa un politisko pasūtījumu izpildītāja" Artūra Ancāna.  Kā savā sūdzībā deputātiem norāda pats slimais A.Ancāns: "... liekas, ka priekšvēlēšanu laikā ir izdevīgi radīt skandālu ap ĶNKA direktora atcelšanu no amata... ...2013. gada 18. janvārī Ķekavas novada domes priekšsēdētājs man piedāvāja vienoties par darba attiecību izbeigšanu... ...Uzskatu, ka nedrīkst atbrīvot darbinieku tikai par to, ka viņš nepilda „politiskos pasūtījumus"...".
 
Savā sūdzībā A.Ancāns vēršas pie mums (A.Adata, P.Geka, A.Platpera) ar vārdiem: "...Es Jums pateicos par līdzšinējo atbalstu, bet aicinu arī turpmāk rūpīgi analizēt informāciju, kuru Jums kāds piegādā... ...apzināti tiek paralizēts ĶNKA darbs, netiek sniegta NE MAZĀKĀ palīdzība jautājumos, kuros visu laiku lūdzu palīdzību domes vadībai..." Tāpat A.Ancāns norāda: "...Mums „ir uzsūtīta” darba inspekcija, kā esmu informēts - domes personāldaļas speciālisti, tā vietā, lai palīdzētu vienai no pašvaldības lielākajām iestādēm strādāt, aicināja cilvēkus uz domi, lai organizētu darba inspekcijai pierādījumus par kļūdām ĶNKA darbā... ...vienīgais ĶNKA audits tika nosūtīts uz KNAB pārbaudei... ...darbinieki brīnījās, kādēļ netika sūtīti citu aģentūru audita materiāli, kuros tika atrasti vairāk pārkāpumi..."
 
No minētā ir skaidrs, ka A.Ancāna darbu paralizē domes vadības (Roberts Jurķis) nevēlēšanās viņam palīdzēt un novērst kļūdas. Jau minētajā 18.janvārī, kad Roberts Jurķis piedāvāja A.Ancānam atstāt Direktora posteni, Baložu pilsētas bibliotēkas vadītāja Dainuvīte Markelova iestājās ar iniciatīvu vākt atbalsta parakstus pret domes vadības (Roberts Jurķis) patvaļu un "politisko pasūtījumu" realizēšanu. D.Markelova savā vēstulē norāda: "...Godājamais Domes priekšsēdētāj, R. Jurķa kungs! Mēs, Kultūras aģentūras darbinieki, izsakām atbalstu Kultūras aģentūras vadītājam Artūram Ancānam... ...Diemžēl, visu A.Ancāna darbības laiku viņam nākas atspēkot pret savu un aģentūras darbību vērstos apvainojumus, kas jūtami ietekmē un traucē visu aģentūras darbinieku darbu. Mūs uztrauc un nomāc nepārtrauktās negācijas un skandāli... ...Lūdzam Jūs atbalstīt Kultūras aģentūru un Artūru Ancānu, ļaujot turpināt iesākto darbu..."
No frakcijas
Mēs esam gandarīti, ka paplašinās to darbinieku pulks, kas atbalsta mūsu centienus apkarot novada domes vadības (Roberts Jurķis) "politisko pasūtījumu" vadīšanas stilu. Diemžēl ir vēl tādi, kuri neparakstoties nevēlas atklāti izteikt savu viedokli vai atbalsta Jurķa politiku.
 
# # #

Jurķis soda savējos par nepakļaušanos 

Jau daudzkārt pieminētā Ķekavas novada domes priekšsēdētāja, Vienotības pārstāvja Roberta Jurķa (attēlā) nežēlastībā par nepakļaušanos pavēlēm šoreiz nokļuvis Ķekavas novada pašvaldības Kultūras aģentūras direktors Artūrs Ancāns. (lasīt vairāk>>)

# # #
A.Ancāna kultūra un A.Platpera koris N.Ābolas redzējumā (VIDEO ,krieviski skatīt šeit>>, latviski, skatīt šeit>>)
 
# # #
 
Nemet akmeni velnam, ka netrāpi dievam!
 
Vai noticis brīnums?
Kas piespieda R.Jurķi beidzot nopublicēt patiesību par savu darbošanos domē, nosaucot lietas īstajos vārdos (2013.gada 15.janvāra publikācija "Ķekavas novads"  10.lpp.). 
Kādēļ tos darbinieniekus, par kuriem raksta R.Jurķis viņš nav nosaucis vārdos?
 
Lai iedzīvotājiem būtu pilnīgi skaidrs par visām personālijām, mēs nākam R.Jurķim palīgā, lai rakstu papildinātu:
1. Citāts: "...darba likumdošana ir šķērslis, apgrūtinot tādu darbinieku nomaiņu, kuriem nav atbilstošas kvalifikācijas vai izglītības....". Acīmredzot zem šīs teikuma daļas "slēpjas":
a)  Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja G.Logina(JL deputāta kandidāts 2009), kura vairākkārtīgi gan kolēģiem, gan trešajām personām, kuras sniedz pašvaldībai ārpakalpojumus ir atzinusi –"...es jau neesmu speciālists šajā jomā..." (jautājumos, kas ir viņas tiešajā kompetencē),
b) Administratīvās daļas vadītāja L.Mizovska, kura darbu pašvaldībā arī uzsāka pēc 2009.gada 1.jūlija). Būdama juriste, ne tikai īpatnēji izprot un traktē tiesību normas – „...ja tūlīt nevar sniegt rakstisku atbildi, tad apmierina mutiski...”. Nespēj nodrošināt gramatiski pareiza darbinieku sapulces protokola uzrakstīšanu,
c) Personāla daļas vadītāja K.Platā - kura laikam bez R.Jurķa protežē, "tīras sagadīšanās pēc" darbu uzsāka pēc 2009.gada 1.jūlija. Tieši viņas "kvalitatīvi" un likumu normām "atbilstoši" sagatavoto dokumentu un skaidrojumu dēļ pašvaldība ir zaudējusi visas tiesas strīdos ar darbiniekiem. 

2. Citāts: "....kuri savā amatā tikuši politisku iemeslu dēļ....".
 Acīmredzot zem šīs teikuma daļas "slēpjas":
a)  Īpašumu daļas vadītāja A.Vanaga (JL deputāta kandidāts 2009),
b)  jau pieminētā G.Logina (JL deputāta kandidāts 2009), kuras abas darbu pašvaldībā uzsāka pēc 2009.gada 1.jūlija un kuras abas iepriekšējās vēlēšanās startēja vienā sarakstā ar R.Jurķi (Vienotība),
c) A.Ancāns, kurš ir Saulkrastu domes deputāts(Vienotība) un kā tādu viņu arī "ielobēja" Ķekavas krustmāte A.Vītola (Iecavas domes deputāte no Vienotības) un krustēvs J.Jerums (Vienotība), kura brālis dziedot ar A.Ancānu (vadīja „dižo” Kultūras aģentūras darba izvērtēšanas komisiju un deva "atzinumu", kurš bija par pamatu darbinieku terorizēšanai (nu pilnīgi nepolitisks pasākums).

3. Citāts: "...trīsarpusgadu laikā darbā bijuši labi ja pāris mēnešus...".
Acīmredzot zem šīs teikuma daļas atkal "paslēpusies":
a) G.Logina, kura 2012.gada decembrī darbā bija labi ja dažas dienas (it kā slimoja un - viņas "slimības" regulāri iekrita pēcsvētku vai starpsvētku laikā. Vismaz 5 reizes gadā brauc komandējumos uz Turciju par pašvaldības naudu  un pārējā laikā ir nebeidzamajos atvaļinājumos),
b)var attiecināt uz A.Ancānu, kurš vienmēr dikti saslimst, kad pašam jāiet uz tiesu atbildēt par savu dzīvi un savām izdarībām, tieši tāpat kā viņš, nabadziņš, tagad smagi slimo, kad paprasīja atbildēt par izrīcību ar dažiem darbiniekiem. Nabaga hroniskais vājnieks?

4. Citāts: "....kuri vienkārši nāk uz darbu, jo te maksā algu...".
Visticamākais, ka atkal ir domāts:
a)  G.Logina, jo, viņa regulāri visus savus darbus "uzgrūž" citiem darbiniekiem, pati nespēj atbildēt ne uz vienu jautājumu, plus - viņas tiešajā kompetencē esošos jautājumus par atsevišķu samaksu dara nu jau visā valstī (pēc jaungada pasākuma) slavenā Dace Judina.
b) A.Vanaga, jo visu darba laiku pavada nodarbojoties ar biedrības "Solis tuvāk" (Vienotības biedru veidota sabiedriska organizācija, kur darbojas no pašvaldības ziedojumiem, darba laikā, darba vietā ar Vienotības reklāmas materiāliem) lietām un pat nav informēta par saviem tiešajiem darba pienākumiem, kuri viņai uzdoti jau krietni sen ar rīkojumu,
c) A.Ancānam maksā arī tad, kad viņš uz darbu nenāk (piemēram - vizinās ar Swedbankas kori pa pasauli).
d) I.Pihtovs un M.Volkovičs (SC), kuri uz trīs stundu komandējumu dodas četras dienas iepriekš un darbā aizņemti ilgāk kā stundas dienaktī un atalgojumu saņem lielāku nekā LDz vadība.
e) Roberts Jurķis, kurš „ir atvaļinājumā” jau pirms atvaļinājuma, darba laikā ar sievu staigā pa veikaliem un aptiekām, brīvdienās braukā ar dienesta mašīnu (t.sk. uz ārzemēm) un lai pavadītu brīvdienas Turcijā, trīs dienas pirms atvaļinājuma brauc uz  turieni „komandējumā”, biļetes pērkot pa nodokļu maksātāju naudu turp un atpakaļ un nesaprotamu iemeslu dēļ atsakās no viesnīcas (laikam tomēr tauta pareizi stāsta par nopirkto dzīvokli „Sadraudzības pašvaldībā”).

Protams, ka minētie darbinieki šādi "strādājot", citēju: "...liek ceļā sprunguļus un velk atpakaļ."

Patiess prieks, ka R.Jurķim beidzot ir nākusi atklāsme un ierunājusies sirdsapziņa un viņš ir saņēmies publiski pastāstīt par savu pašvaldības vadīšanas stilu. Ceram, ka vēl līdz vēlēšanām viņš tiks vaļā no šīs nastas.
 
# # #
Kā Ancāns Jurķim laimi meklēja, vai vakara pasaciņa vēlētājiem!
Reiz bija!
 
Veselus trīs gadus pēc vēlēšanām mērķtiecīgi tika grauta vietējā kultūras dzīve. Taisnības labad gan jānorāda, ka trīs iepriekšējie Kultūras aģentūras vadītāji negribēja akli klausīt „Tautas vadoņu” dzelzs rokai. Laikam tāpēc arī vairs nestrādā aģentūrā.
bez tabuTad nāca varonis!
 
Tad nāca lielais izpildītājs A.Ancāns. Viņš solījās akli paklausīt „Tautas vadoņus” un izpildīt jebkuru komandu. Bet ar izpildīšanu visai neveicās (vismaz likuma noteiktā kārtībā). Bet izrādījās, ka „Tautas vadoņi” piever acis, ja kaut ko izdara pretlikumīgi, un nu tā lieta aizgāja kā smērēta. Ja kaut kas neveicās, paši „Tautas vadoņi” bija gatavi līdzdarboties.
pats sev konkursu uztaisīju!Dari ko darīdams, parādi galu!
 
Varonīgi tika sagrauta ierastā un darboties spējīgā sistēma. Tika atlaists pa kādam "neveiklam" vadītājam un tā vietā pieņemti daudzi jauni „Speciālisti”. Saprotams, ka A.Ancāna kora pieci dziedoņi jebkurā laikā varētu aizstāt kādu akadēmiski izglītotu bijušo darbinieku. Protams, arī piecreiz vairāk iztērēta nauda rada piecreiz lielāka izpildītā darba iespaidu.
publicitates fotoRunāšana sudrabs, klusēšana zelts!
 
Interesanti, kamēr Ancāns atlaida visu Baložu kultūras nama vadību un kolektīvu vadītājus, kamēr piespieda neatlaistajiem noslēgt pretlikumīgus uzņēmuma līgumus „Tautas vadoņi” dziļdomīgi klusēja un caur kādu nopūtu- "varētu jau Ancānu atlaist, bet tad jau opozīcijai izrādīsies taisnība", patiesībā priecājās, ka tiem vairs nav konkurences. Situācija nemainījās, ne izsakot rājienus Ķekavas vīru kora diriģentam A.Platperam, ne atbrīvojot no darba Baložu kultūras nama kasieri J.Adatu (sakot, ka kultūras namā nekas nenotiek, tāpēc iekasēt nav ko) un diriģentu A.Andersonu (par to, ka kora jubilejā bija uzaicināta "izēstā" direktore I.Reinholce un "Bijušais" A.Adats).
Glābiņu meklējot, laimīgo atrod!
 
Situācija krasi mainījās, kad A.Ancāns no darba atbrīvoja Ķekavas kultūras nama darbinieci Māru Patmalnieci (Vaivodu). Sarosījās visi, jo kāds vadonis esot solījis jautājumu „sakārtot” bet cits atkal nekā neesot zinājis. Kāds no koridoros runīgākajiem  „Tautas vadoņiem” pilnu muti ņēmās apgalvot, ka izteiks neuzticību citiem „Tautas vadoņiem”, ja Māra pirmdien nebūs atjaunota darbā. Savukārt pagrīdē skan runas, ka jāpaspēj Ancānu atlaist, kamēr opozīcija esot aizņemta ar pirmsvēlēšanu kampaņu.
Laimīgo beigas!
 
Aicinām visus iedzīvotājus un darbiniekus rūpīgi pasekot tā saucamajam „Hapy end”(laimīgām beigām).
Bet mēs prognozējam, ka viss ir Ancāna rokās un „Tautas vadoņi” vairs nespēj vadīt grimstošo kuģi. Kāds vadonis savu solījumu nepildīs, jo Māra „pati vainīga”, bet Runīgais „Tautas vadonis” kategoriski izčukstēs neuzticību un kārtējo reizi protestējot nobalsos par Ancāna algas palielināšanu.
 
 Bet Latvijas televīzijai esot savs skatījums par notiekošo un to varēšot vērot  LTV 7:
Pirmdien, 14.janvārī plkst. 7.35;
Otrdien, 15.janvārī plkst. 8.15;
Trešdien, 16.janvārī plkst. 7.35;
Ceturtdien, 17.janvārī plkst. 7.35
 
# # #

Kā es nobalsoju?KNAB par interešu konfliktiem sodījis Ķekavas novada domes deputātu

KNAB sodījis Ķekavas novada domes deputātu Arnoldu Keisteru (trešais no kreisās). KNAB konstatējis, ka valsts amatpersona novada domes sēdē piedalījusies lēmumu pieņemšanā un balsojusi pret jautājuma par cita deputāta iesnieguma, kas rosināja domei izteikt aizrādījumu Keisteram, izskatīšanas iekļaušanu domes darba kārtībā.

Par valsts amatpersonas funkciju veikšanu interešu konflikta situācijā Keisteram piemērots 50 latu naudas sods.(lasīt vairāk>>)

 

# # #
MELI PĀR VISU,
vai,
nevaru apliecināt, ka nesanāk samelotiesbez tabuA.Ancānu - teroristu neveiksminieku nespēj aizsargāt pat krustēvs melis - R.Jurķis
 
   Īsi pirms Ziemassvētkiem Valsts policijas Rīgas regiona pārvaldē pieņemts lēmums par kriminālprocesa ierosināšanu. Kriminālprocess ierosināts par to, ka A.Ancāns tiesas sēdē, kur skatīja jautājumu par I.Reinholces atjaunošanu darbā, paziņoja, ka četri tiesas zālē sēdošie esot apdraudējuši viņa, Ancāna, dzīvību. Šis pasākums, tāpat kā savulaik A.Prokopenko nepamatotais paziņojums, ka I.Reinholce ir nozagusi "Čikāgas piecīšu" koncerta biļetes, ir krimināli sodāms, ja netiek pierādīts, ka šādi draudi patiesi ir notikuši.
   Nesen domes valdes sēdē Roberta Jurķa apgalvojums (dokumentāli pierādāms), ka viņš nespēj panākt lai A.Ancāns nemelotu, jo viņš nevar apgalvot, ka viņam pašam nesanāk sameloties(!!!), kā nekad atspoguļo pašreizējās domes vadības darba stilu - ar meliem vieglāk panākt vēlamo rezultātu!
 
Iedzīvotāju uzmanībai!
Neticiet Artūram Ancānam un Robertam Jurķim, ja jums nav vismaz 110% garantija izteiktā patiesumam!
 

# # #

Visa pamatā – IEDZĪVOTĀJS! (skatīt vairāk>>)

Ķekavas novads nav Pierīgā? Rīgas apriņa avīze uzskaita Pierīgas pašvaldības un to politiķus (skatīt vairāk>>)

Kaislības par Ķekavas novada iespējamo sadalīšanu nav rimušas (skatīt vairāk>>)

Opozīcijas deputāti pamet Jelgavas domes sēdi (prezicēta)

Lai panāktu atklātību Ķekavas novada domē 2010.gada 10.martā izveidota deputātu frakcija "Savam Novadam"

Frakcija sastāv no:

  Andis Adats, frakcijas vadītājs

Pieņemšanas laiks: Baložu pilsētas pārvaldes ēka, Pirmdien 10:00 – 12:00, Ceturtdien 9:00 – 12:00 

kontakti: andisad@inbox.lv

"...Sekojot publikācijām pēkšņi secināju, ka trīs neatkarīgi avoti nonākuši pie viena secinājuma. Secinājums nav sensacionāls, tomēr liek saausīties un vērst sabiedrības uzmanību..."

19. Marts, 2010 – 19:48 citakekava.lv

Pēteris Geks

 

 

 

Pēteris Geks, frakcijas sekretārs

Pieņemšanas laiks:SIA „CO Priedes”, Rīgas – Bauskas šoseja 14 km, Katru pirmdienu 9:00 - 12:00

kontakti: peteris.geks@inbox.lv

Nav citu zāļu kā Baložus atdalīt!

  “Ja es pēc vēlēšanām būtu izmantojis iespēju kļūt par pašvaldības vadītāju, varbūt ar savu darba stilu būtu saglabājis novadu, būtu mēģinājis mazināt šķelšanās vēlmi. Strādātu, lai man kā priekšsēdētājam būtu 16 draugu deputātu.”
  “Valdīšanas slimība ir ielaista pārāk dziļi gada laikā, vairs nav citu zāļu kā Baložus atdalīt no Ķekavas. Piespiedu laulība nav nesusi pozitīvu rezultātu.”
 
Citāti no “RĪGAS APRIŅĶA AVĪZES” nr.43, raksta
“Sadzīvot nevar atvienoties” 2010. gada 11. jūnijs.
 

 

 

 

  Arvīds Platpers, frakcijas loceklis

Pieņemšanas laiks:Ķekavas novada Domes ēka, Katra mēneša 1. otrdiena 15:00 – 17:00 

kontakti: arvids.platpers@inbox.lv

 

"Ir jāieaudzina bērnos izpratne par tautiskumu. (..) Jāzina ne tikai vēsture, bet arī savas tautas kultūra, kā tā ir veidojusies, un domāju, ka caur Dziesmu svētkiem mēs ļoti daudz uzzinām, domāju, ka arī skolotāji stundās runā par to, kā ir cēlusies tautasdziesma.

X Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģents Arvīds Platpers ("Rīgas Apriņķa Avīze")

Aktuāli

#

Šodien stājas spēkā grozījumi likumā "Par pašvaldībām", kas nosaka, ka pašvaldībām savā mājaslapā internetā turpmāk būs jāpublicē pašvaldības nolikums, domes lēmumi, kā arī saistošo noteikumu projekti. (skatīt šeit>>)

#

Lukašenko nosauc opozīciju par "tautas ienaidniekiem"

Julijs 2020
POTCPSS
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

© 2009 www.balozipilseta.lv. Visas tiesības aizsargātas

Top.LV
eXTReMe Tracker